צעירים שבילו במועדון הקלרה בת"א: "התחשמלנו במסיבה"

מסיבת סטודנטים שנערכה במועדון ה'קלרה' בתל אביב כמעט נגמרה באסון: 3 צעירים שהיו במקום מספרים שקיבלו זרם חשמלי מעמוד תאורה שהוצב בלב הרחבה. "ראיתי את הסוף", סיפר אחד מהם. "אם לא היו מנתקים אותי מהעמוד, אני לא יודע איך זה היה נגמר". תלונה בנושא הוגשה למשטרה. ממועדון הקלרה נמסר בתגובה: "לא היה ולא נברא"

עמוד התאורה באמצע המסיבה (סיוון חלימי, אולפני רחובות)

סכנה בטיחותית חמורה במועדון הקלרה בתל אביב הביאה לכאורה לפגיעה בשלושה צעירים שהיו במקום, לאחר שעמוד תאורה שהוצב במרכז הרחבה חישמל את המבלים במסיבה. אחד מהם סיפר לחדשות 2 באינטרנט שהזרם היה כה חזק וגרם לו להיצמד לעמוד במשך מספר שניות עד שאדם אחר בעט בו וניתק אותו מהזרם: "ראיתי את הסוף, לולא הוא, אני לא יודע לומר איך זה היה נגמר".

זה קרה במסיבת סטודנטים ממכללת תל אביב-יפו, שהגיעו לחגוג במועדון הסמוך לדולפינריום בתל אביב. הם רקדו ברחבה שבה הוצב אותו עמוד תאורה, כשלפתע הרגישה אחת הצעירות זרם חשמלי עז. זמן קצר לאחר מכן נפגע צלם שהיה במקום מאותו עמוד תאורה לאחר שנשען עליו.

"קיבלתי זרם חשמלי שגרם ליד שלי להיצמד לעמוד. המשכתי לחטוף זרם עד שאדם אחר שהיה במקום בעט בי וניתק אותי מהעמוד", סיפר הצלם סיוון חלימי מאולפני רחובות לחדשות 2 באינטרנט.

"אחרי שנפלתי לרצפה, התאוששתי, ואז בחורה נוספת אמרה לי שהיא גם נפגעה מהזרם", הוסיף הצלם. "פניתי לבעל המקום, שהגיע לרחבה עם שני עובדים שנגעו בעמוד ולא קרה להם כלום, אולי חשו גיץ חלש. הם הסתכלו עלי במבט מוזר כאילו לא הבינו מה אני רוצה מהם, אבל אחרי 30 דקות זה קרה למישהי נוספת שהגיבה בהיסטריה".

"אם הייתי מחזיק כוס מים הייתי הופך לכותרת ראשית"

"ראיתי את הסוף", תיאר הצלם את רגעי החרדה שעברו עליו. "אני אב לשלושה ילדים, והגיץ נכנס לי ביד ויצא מהרגל. אני חושב שאם הייתי מחזיק כוס מים הייתי הופך לכותרת ראשית. אלו היו שניות ארוכות שאתה כולך בזרם שלא יוצא ממך. לא הייתי בהיסטריה כזאת בחיים".

סטודנטית נוספת שהייתה במקום סיפרה שהתחשמלה לאחר שנגעה בעמוד למשך כדקה. "בסופו של דבר נפלתי, אבל זה לא היה כל כך פשוט", אמרה. "הרגשתי רע מאוד אחרי זה ופניתי לבית החולים, שם הוחלט להשאיר אותי להשגחה למשך הלילה. מאז אני בבית וסובלת כרגע מכאבים בשרירים, שמונעים ממני להגיע ללימודים".

לאחר שהתאוששו, פנו הצלם וצעירה נוספת לבית החולים תל השומר ועברו שם סדרת בדיקות רפואיות, שבסיומן שוחררו לביתם. לאחר מכן פנו למשטרה והגישו תלונה נגד בעלי המועדון.

במשטרת תל אביב מכירים את הפרטים ובודקים תלונה אחת של צעירה שהוגשה במשטרת רחובות. יתר פרטי התלונה יועברו למשטרת תל אביב בימים הקרובים לבדיקה.

ממועדון הקלרה בתל אביב נמסר: "לא היה ולא נברא. לא ידוע לנו על שום אירוע כזה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת