נתב"ג: כלב כלוא ברכב ביטחון סגור

בשעות הבוקר הבחין עובר אורח בכלב שהושאר כלוא בתוך רכב ביטחון של נתב"ג, שחנה בחניית הדיפלומטים. לטענתו, כאשר חזר שלוש שעות לאחר מכן - הכלב עדיין הוחזק שם. "זה לא אנושי. זה כלוב קטן, שהכלב לא יכול לזוז סנטימטר", הוא סיפר. רשות שדות התעופה בתגובה: "הנושא ייבדק"

כלב הושאר בכלוב ברכב. נתב"ג, היום (צביקה שטרן, המייל האדום)

עובר אורח שהגיע לחניית הדיפלומטים בנמל התעופה בן גוריון, שמע לפתע נביחות מרכב חונה של צוות הביטחון. כשהתקרב, הבחין כי בתוך הרכב החונה הושאר כלב בתוך כלוב קטן. כאשר חזר כעבור שלוש שעות לרכבו נדהם לגלות כי הכלב עדיין היה ברכב לבדו.

צביקה שטרן, שהבחין בכלב, סיפר לחדשות 2 באינטרנט על המקרה: "בסביבות השעה 11:30 בבוקר הגעתי לחניון בקומה השנייה המיועד למוניות ודיפלומטים. בחניון עמד רכב ביטחון של נתב"ג מכוסה בפרסומות, כשהתקרבתי ראיתי שהחלונות האחוריים מעט פתוחים ובפנים מוחזק כלב בכלוב".

שטרן מספר כי נאלץ לעזוב את המקום, אך כעבור שלוש שעות כשחזר לרכבו - בדק וגילה לתדהמתו שהכלב עדיין ברכב. "זה לא אנושי", אמר שטרן, "זה כלוב קטן, שהכלב לא יכול לזוז סנטימטר. שטרן אף מיהר להפנות את תשומת לבה של השומרת ביציאה מהחניון, "היא אמרה לי - 'זה לא קשור אלי'", הוא מספר.

מדוברות רשות שדות התעופה נמסר בתגובה כי "הנושא ייבדק". גורמים ברשות שדות התעופה מסבירים כי באופן תקני, יש בדרך כלל מספר כלבים שמוחזקים על ידי הכלבן ברכב, וכי כל פעם הכלבן מוציא כלב אחר לטיול ומשאיר את השני במכונית לפרק זמן של עד חצי שעה.

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית של חדשות 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת