הוצת חדר המורים בתיכון "מכבים-רעות": "נחצה פה גבול"

התיכון במכבים-רעות נחשב לאחד מבתי הספר המובילים בארץ במגוון תחומים, אבל נראה שכרגע הוא מוביל גם בקטגוריות לא מחמיאות. בסוף השבוע הוצת חדר המורים במוסד הלימודי, כאשר ביישוב הקטן והשקט הזדעזעו מהמקרה. "כל מחזור שמסיים י"ב רוצה שיזכרו אותו", אמרו ביישוב. שני חשודים עוכבו ושוחררו למעצר בית

חדר המורים שהוצת בתיכון (מתוך פייסבוק)

מי הצית את חדר המורים בבית הספר במכבים-רעות? בלילה שבין שישי לשבת, הגיעו מספר נערים אל בית הספר התיכון ושרפו את חדר המורים. המעשה תועד במצלמות אבטחה, ובעקבות הצילומים עוכבו כמה מהם לחקירה ובסיומה שוחררו למעצר בית בתנאים מגבילים.

"דיברתי עם אנשים שלמדו איתי בתיכון, וכולם הסכימו שדבר כזה לא התרחש כאן מעולם", סיפר בוגר בית הספר, "תלו כאן שלטים נגד מורים, שברו עמודים או ניפצו שמשות - אבל הפעם נשבר שיא. לצערי כל מחזור מנסה לעשות משהו כזה כדי שיזכרו אותו", הוסיף.

גם בעיריית מודיעין-מכבים-רעות לא עברו לסדר היום בעקבות המעשה החמור: "טיפלנו במקרה, ומבחינה טכנית עשינו את הצעדים הנדרשים כדי לדאוג שהלימודים יתקיימו כיום כסדרם", מסר אלעד שמעונוביץ דובר העירייה. "הבוקר קיים ראש העיר חיים ביבס דיון בנושא, ובנוסף שוחח עם מפקד תחנת המשטרה המקומית. אנו מקווים שהדין ימוצה עם הפורעים".

"בזירה נמצאו ממצאים שעוררו חשד שמדובר בהצתה", סיפרה לחדשות 2 באינטרנט רפ"ק לאה זוהר, דוברת מרחב שפלה במשטרה. "בצילומי האבטחה במקום נראו מספר תלמידים שמעורבים במעשה נמלטים מהמקום, שניים מתוכם עוכבו לחקירה ושוחררו למעצר בית לחמישה ימים בתנאים מגבילים".

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית של חדשות 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת