מסמכי הקשישים המתים נזרקו ברחוב

אזרחים שעברו ברחוב הסמוך לבית האבות "מעיין" ברמת גן, גילו לתדהמתם מאות מסמכים של קשישים, ובהם פרטים אישיים זמינים לכל דורש. בהמשך התברר שמדובר בתיקים של קשישים שטופלו בבית האבות והלכו לעולמם. בית האבות בתגובה: "המקרה חמור, אנו בודקים את הנושא"

המסמכים הנטושים מחוץ לבית האבות (חדשות 2)

רשלנות או חוסר תשומת לב? מסמכים אישיים ובהם מאות פרטים של קשישים שהלכו לעולמם נמצאו באחד הרחובות ברמת גן כשהם חשופים לעיני כל. עוברי אורח שהבחינו בארגזים הזרוקים מחוץ לבית האבות "מעיין" בעיר, גילו כי מדובר בקשישים שהיו בעבר בטיפול בבית האבות עד שנפטרו, ומסמכיהם רוכזו והושלכו לרחוב.

"מצאנו תיקים שלמים של דיירי בית האבות הסמוך שהלכו לעולם שכולו טוב", סיפרו האנשים שמצאו את התיקים לחדשות 2 באינטרנט. "זה היה זרוק בתוך ארגזים ברחוב. על כל מעטפה נרשם שם הדייר, תאריך לידה ופטירה, ובפנים היו מסמכים רפואיים ומשפטיים וכו'".

עם מציאת המסמכים פנו אותם תושבים לבית האבות, והשיבו לידי העובדים במקום את המסמכים על מנת שיגנזו אותם.

מבית האבות נמסר בתגובה: "אנו שומעים על כך לראשונה ובמידה שזה אכן קרה מדובר במקרה חמור מאוד. בכוונתנו לבדוק את המקרה ונערוך בירור עם האחראים. בדרך כלל גורסים או שורפים תיקים כאלו".

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית של חדשות 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת