שלט בבסיס: "מצדיעים לאנסטסיה"

חיילים בבסיס ענתות שמצפון לירושלים תלו שלטי תמיכה בח"כ אנסטסיה מיכאלי, בניגוד לפקודות מטכ"ל האוסרות פעילות פוליטית בבסיסי צה"ל. בשלטים נכתב "אנסטסיה מיכאלי אומרים תודה" וגם "מיכאלי מצדיעים לך". מדובר צה"ל נמסר כי מדובר במקרה חריג אשר נמצא בבדיקת גורמי הפיקוד במחנה, בסופה יינקטו הצעדים המתאימים

לפי פקודות מטכ"ל תעמולה פוליטית אסורה בבסיסי צה"ל, אך נדמה כי לכמה חיילים זה לא הפריע: שלטי תמיכה בח"כ אנסטסיה מיכאלי נתלו בבסיס ענתות, בהם נכתב בין השאר "מצדיעים לך אנסטסיה".

האירוע בשבוע שעבר בו שפכה ח"כ אנסטסיה מיכאלי על ח"כ ראלב מג'אדלה ממפלגת העבודה הסעיר את הכנסת, והוביל להרחקתה של ח"כ מיכאלי מהכנסת לחודש ימים. עם זאת, נדמה כי היא מצאה תמיכה במקום לא צפוי: בסיס צבאי מצפון ירושלים.

בכניסה לבסיס נתלו שלטי תמיכה גדולים בח"כ מיכאלי: "אנסטסיה מיכאלי אומרים תודה", וגם "אנסטסיה מיכאלי מצדיעים לך". השלטים נחתמו על ידי חטיבת 11 של הנדסה קרבית - בסיס ענתות.

מדובר צה"ל נמסר כי מדובר במקרה חריג אשר נמצא בבדיקת גורמי הפיקוד במחנה, ובסופה יינקטו הצעדים המתאימים. "דובר צה"ל מגנה כל ניסיון לערב את צה"ל, את מפקדיו ואת חייליו בכל ויכוח פוליטי", לשון התגובה.

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית של חדשות 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת