חנתה באפור, חזרה וגילתה כחול-לבן

תושבת חיפה חנתה את רכבה בסמוך למדרכה אפורה, כהרגלה, אך כשחזרה גילתה כי המדרכה נצבעה בינתיים בכחול-לבן וכי פגוש הרכב התלכלך מהצבע. לא זאת בלבד, אלא שהיא גם קיבלה דוח של 100 שקלים בגין חניה ללא תו או תשלום. "זו חוצפה", אמרה לחדשות 2 באינטרנט. בעקבות פנייתנו הדוח בוטל: "מצטערים על עוגמת הנפש"

מה הייתם מרגישים אם הייתם מחנים את רכבכם באפור ואז היו צובעים את המדרכה בכחול-לבן והייתם מקבלים דוח? זה בדיוק מה שקרה לתושבת חיפה אתמול.

כבר שנים שאיילה דנית משי נוהגת לחנות את רכבה בעבודתה ברחוב יפה נוף בעיר. אתמול היא חנתה כהרגלה את רכבה סמוך לשעה 07:00 בבוקר, סמוך למדרכה בצבע אפור בה החנייה מותרת. כשחזרה לרכבה בשעה 14:00, היא גילתה להפתעתה כי בזמן שהייתה בעבודה כל המדרכה נצבעה בכחול לבן, וכי דוח על סך 100 שקלים הונח על השמשה.

אבל כאן לא נגמר הסיפור. בעקבות העובדה שפגוש הרכב שלה היה צמוד לשפת המדרכה, אנשי התחזוקה של העירייה לא הצליחו לצבוע את הקטע שמתחת לרכבה והשאירו אותו אפור - אבל פגוש הרכב שלה זכה לקטעים לבנים של צבע מהמברשת.

"זה פשוט לא ייאמן, זו חוצפה אמיתית", אמרה דנית הכעוסה בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "אני חונה שם כבר שנים ולא רק שהם צבעו לי את הפגוש של הרכב הם גם מעיזים לתת לי דוח בסך מאה שקלים? זה לא חוקי".

דנית הוסיפה כי בפועל השטח שמתחת לרכבה נשאר אפור כי לא הצליחו לצבוע אותו ובכל זאת היא קיבלה את הדוח. "אין לי בעיה לשלם כשאני עושה עברה אבל לא עשיתי כלום", הוסיפה.

בעקבות פניית חדשות 2 באינטרנט לעיריית חיפה - הדוח בוטל. "אנו מתנצלים על עוגמת הנפש שנגרמה לנהגת", נמסר בתגובה מהעירייה. "החניה ברחוב יפה נוף מוסדרת מזה שנים. במסגרת עבודות שבוצעו במקום הוחלפו אבני השפה ונצבעו מחדש".

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית של חדשות 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק