טראמפ: "להמשיך לחזק את ישראל"

המועמד הרפובליקני לנשיאות דונלד טראמפ תקף את הילרי קלינטון על כך שאיננה מביעה עמדה תקיפה נגד האסלאם הקיצוני וקרא לחיזוק הקשר עם ישראל. "עלינו להמשיך ולדאוג לביטחונה של ישראל", טען. נאומו של טראמפ נקטע בידי מפגינים שמחו על דברים נגד כניסת פליטים לשטח ארצות הברית

המרוץ לנשיאות ארצות הברית: המועמד הרפובליקני דונלד טראמפ הטיח ביקורת קשה ביריבה הדמוקרטית הילרי קלינטון וקרא לחזק את הקשר עם ישראל. "עלינו להבטיח את ביטחונה של ישראל בעתיד", אמר טראמפ ותקף את קלינטון על כוונתה לאפשר זרימת פליטים לתוך ארצות הברית.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

"עלינו להמשיך ולחזק את הידידות שלנו עם ישראל", אמר טראמפ באירוע בחירות בוושינגטון. "עלינו לפעול כדי להבטיח את המשך ביטחונה".

בהמשך התפנה טראמפ בכדי לתקוף את קלינטון על כך שאינה מגלה עמדה תקיפה יותר נגד האסלאם הקיצוני במזרח התיכון. "הילרי קלינטון, או שכפי שאני מכנה אותה, הנוכלת קלינטון, מסרבת לומר מילה נגד האסלאם הקיצוני", אמר. "הדבר הזה כשלעצמו מעיד על כך שהיא לא מתאימה לנשיאות".

"היא מתכננת להביא פליטים סורים לארצות הברית", הוסיף טראמפ. "זה לא טוב. איננו יודעים מי הם, מהיכן הם מגיעים. היא תביא מאות אלפי פליטים, חלקם תומכי טרור. אנחנו לא צריכים את זה. יש לנו מספיק בעיות כרגע".

נאומו של טראמפ הופסק על-ידי כמה מפגינים שצעקו: "עצרו את השנאה, עצרו את טראמפ" וגם "אנחנו מקדמים בברכה פליטים". טראמפ מצדו טען כי מדובר במפגינים מקצועיים, וכי הדבר העצוב במקרה הוא ש"אמריקה הפכה לכל כך מפוצלת".