פול ראיין: "אובמה מגביל את הערכים הנוצרים-יהודיים"

בפתח יומו האחרון של המרוץ לנשיאות ארה"ב, מצוטט סגנו הכריזמטי של מיט רומני במתקפה על אובמה - דרך הקול הדתי. מול אלפי נוצרים אוונגליסטים אמר ראיין בקולורדו שהנשיא "מוביל מסלול מסוכן שנוגד את הערכים האלה" וכי "המחשבה על כהונה נוספת שלו מעוררת רעד בכל גופי"

פול ראיין. "רעד בכל הגוף" (AP)

מתקפה אחרונה על אובמה - דרך הקול הדתי. פול ראיין, סגנו של המועמד הרפובליקני לנשיאות מיט רומני, האשים אמש בפני קהל נוצרי-אוונגליסטי בקולורדו, שהנשיא המכהן "מסכן את ערכי המערב".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הפוליטיקאי הכריזמטי אמר למצביעים האוונגליסטים שאובמה מוביל את ארצות הברית במסלול "מסוכן" ש"נוגד את הערכים הנוצרים-יהודיים" שבהם דוגל הפלג הנוצרי שנחשב ל"אוהב ישראל".

ראיין נשא את הנאום מול אלפי מאמינים אוונגליסטים. הוא הוסיף, "זה מסלול שמוביל את הממשל להגביל את החירויות והחופש ומתפשר על הערכים האלה, שהפכו אותנו לאומה יוצאת דופן".

"אובמה? מעורר בי רעד בכל הגוף"

סגן המועמד לנשיאות דיבר לא אחת על האמונה הנוצרית, אבל מול הקהל הזה - לצידה של אשתו ושלושת ילדיו - הוא הרשה לעצמו, יום לפני הבחירות, ללכת צעד אחד קדימה.

"תארו לעצמכם מה שהוא (אובמה) יעשה אם ייבחר לעוד ארבע שנים", הזהיר. "זה מעורר בי רעד בכל הגוף". כשהעיתונים והמתנדבים שאלו אותו איך הוא מצליח לשרוד את הקמפיין המתיש הזה, הוא השיב: "אנחנו מתפללים במהלך כל היום - כך האל מחזיק אותי".

מקולורדו יוצא ראיין היום לנוואדה, אוהיו ופלורידה.