מושל ניו-ג'רזי בראיון לחדשות 2: "אובמה טיפל כראוי בנזקי 'סנדי'"

כשמערכת הבחירות בארצות הברית נכנסה זה מכבר לישורת האחרונה, והתחרות בין המחנות הפוליטיים מגיעה לשיאה - אמר מושל ניו-ג'רזי כריס כריסטי, המשתייך לתומכיו של רומני, כי אובמה "הרוויח ביושר" את תמיכתו בכל הנוגע לטיפולו בנזקי הסופה "סנדי". הראיון המלא עמו ישודר הערב במהדורה המרכזית

מושל ניו-ג'רזי, כריס כריסטי, שהואשם על ידי אנשי מפלגתו בהפגנת תמיכה בנשיא המכהן ברק אובמה בכל הנוגע לטיפולו בסופת ההוריקן ההרסנית "סנדי", סיפר בראיון מיוחד ליונית לוי, שישודר הערב במהדורה המרכזית ב-20:00 - כי במקרה הנוכחי, תמיכתו באובמה לגיטימית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

"מה שתושבי ניו ג'רזי מצפים הוא המושל שלהם יעבוד עבורם", אמר כריסטי בראיון. "אין כאן התייחסות לאף מפלגה פוליטית כזו או אחרת. אני רפובליקני ואתמוך ברומני בהצבעה עבורו ביום שלישי", הוסיף המושל. עם זאת, ציין, כי לדעתו - הנשיא אובמה טיפל בנזקי הסופה העזה שגבתה את חייהם של יותר ממאה בני אדם - בצורה ראויה.

"כשנשיא ארה"ב מגיע לכאן, מוכן לעזור לאנשיי ועושה זאת - אני אומר עליו דברים טובים, כי הוא הרוויח את זה", הדגיש כריסטי, שמדינתו השוכנת לחופה המזרחי של ארצות הברית - ספגה נזק רב במהלך הסערה העזה. "במהלך הקדנציה שלו אמרתי על אובמה לא מעט דברים טובים והוא יודע את זה", סיכם.