משפחת סימפסון בוחרת: מר ברנז בקמפיין בחירות למען מיט רומני

משפחת סימפסון מצטרפת ליתר אזרחי ארצות הברית שיגיעו לקלפיות השבוע כדי לבחור את הנשיא הבא. בפרק מיוחד שישודר בשבוע הבא נשאב הומר לעבודה בסין לאחר שבחר במיט רומני, והבוס הגדול מונטגומרי ברנס סולח למועמד הרפובליקני שקשר את כלבו לגג הרכב צפו בקטע מהפרק

מר ברנס, והמפה הפוליטית (יוטיוב)

כמו יתר מיליוני האזרחים האמריקנים בעלי זכות הבחירה, גם בני משפחת סימפסון ילכו בשבוע הבא אל הקלפי (הווירטואלי). כמדי ארבע שנים הסדרה המצוירת מקדישה גם הפעם פרק מיוחד לכבוד יום הבוחר האמריקני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בבחירות לנשיאות שיערכו ביום שלישי הקרוב, צפוי הומר להישאב לעבוד בסין לאחר שהצביע עבור מיט רומני ומר ברנס יתמוך באופן לא מתפיע גם הוא במועמד הרפובליקני, על אף פליטות הפה שלו במהלך הקמפיין. בקטע הפרומו שפורסם השבוע ביוטיוב נראה ברנס סולח לרומני על שקשר את כלבו לגג המכונית.

כזכור, עורר הנושא סערה לפני מספר חודשים לאחר שרומני סיפר על מסעה של משפחתו לטיול משפחתי בקנדה: מיט, אשתו אן וחמשת ילדיהם נסעו ברכבם לחופשה במרחק 12 שעות נסיעה מביתם. כלב המשפחה, שלא נותר לו מקום במכונית, נקשר בכלוב על גג הרכב במשך כל הנסיעה. הסיפור עורר את חמתם של ארגוני זכויות בעלי החיים בארצות הברית וכמובן את אנשי הקמפיין של אובמה אשר ניצלו את הסיפור לטובתם.

בפרק שישודר בשבוע הבא נראה הבוס הגדול מונטגומרי ברנס מנסה לתמוך במועמד הרפובליקני על ידי הצבת הכלב "שיימס" אשר אמור לבחור בין שני המועמדים המציגים לו את תבשילי נשותיהם: הסטייק העסיסי של אן רומני מול הברוקולי הדלוח של מישל אובמה.

צפו בקטע מתוך הפרק: