גם הזומבים העדיפו את ברק אובמה

מיט רומני וברק אובמה מחפשים כל נתון בו אפשר להיאחז - 9 ימים לפני הבחירות לנשיאות ארה"ב. אובמה יכול לשאוב אופטימיות מבחירות מיוחדות שנערכו לכבוד ליל כל הקדושים ובהן נקבע כי רוב חברי אגודת המתים המהלכים מעדיפים לראות אותו נשאר בבית הלבן

אובמה פופולרי יותר גם בקרב המתים המהלכים (huffingtonpost.com)

ברק אובמה ומיט רומני מבלים את הימים של לפני הבחירות בניסיון לרכוש את קולותיהם של הבוחרים המתנדנדים, אבל עדיין לא ראינו אותם פונים לבוחרים שמתנדנדים בדרכם לאכול מוח חי נוסף - הזומבים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על אף שהמועמדים לנשיאות לא מחזרים אחרי אגודת הזומבים, אלה מצידם מתכננים במהלך חג "ליל כל הקדושים" הקרוב לערוך תרגיל פלישת זומבים, חברי "אגודת הזומבים האמריקנים" ערכו גם בחירות בין תומכיהם ועל פי התוצאות - המהלכים שאמנם מתים - עדיין מעדיפים לאכול את "ברק אומבה" מאת "מיט זומני". כך על פי התקשורת האמריקנית.

אבל המרוץ עדיין נמשך ותומכי מוחו השמרן של רומני טוענים שתעודת הפטירה של אובמה אינה תקיפה, מתנגדיהם טוענים שדווקא חוק הבריאות של אובמה יספק להם הרבה יותר גופות. בכל מקרה, במהלך הימים הקרובים, ימתינו הזומבים לראות מה סופת ההוריקן שמשתוללת במזרח תביא איתה והאם יהיו שם יותר "קולות צפים".