אובמה: דונלד טראמפ מקנא בי

לאחר שאתמול הקניט (שוב) המיליארד דונאלד טראמפ את נשיא ארה"ב וקרא לו לחשוף את דרכונו בתמורה ל-5 מיליון דולר שיועברו לארגון צדקה, בחר ברק אובמה להשיב. בריאיון הלילה בתוכנית של ג'יי לנו, עקץ אובמה: "טראמפ מקנא בי כי הייתי טוב ממנו בקבוצת הכדורגל כשהיינו ילדים בקניה"

המיליארדר דונלד טראמפ, שמנסה בימים האחרונים לחמם את מערכת הבחירות לנשיאות ארה"ב וטוען כי בידיו מסמכים המעידים כי בני הזוג אובמה התכוונו להתרגש, זכה הלילה לתגובת הנשיא. במהלך תוכנית הטלוויזיה של ג'יי לנו עקץ אובמה את טראמפ וקרא לאמריקנים: "לכו להצביע".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כיממה לאחר שטראמפ פרסם הודעה לפיה יתרום 5 מיליון דולרים לארגון צדקה, במידה והנשיא יחשוף את דרכונו ואת מסמכי רישומו לקולג', בחר אובמה להשיב אש, וכשנשאל על פשר המתיחות בינו לבין טראמפ, ענה: "הסיפור החל עוד בילדותנו המוקדמת בקניה כששיחקנו יחד בקבוצת הכדורגל".

אובמה רמז להקנטה קודמת של טראמפ במערכת הבחירות הקודמת, שטען כי הנשיא נולד בקניה וכי אסור לו להתמודד לנשיאות. "הוא קינא בי כבר אז משום שהייתי טוב ממנו" אמר.

סקר רויטרס: יתרון קל לרומני

אובמה ניצל את הריאיון כדי לקרוא לאזרחי ארה"ב לקחת חלק פעיל בבחירות הקרבות לנשיאות ארה"ב ולממש את זכותם הדמוקרטית להצביע. סקר שפרסמה הלילה סוכנות הידיעות "רויטרס" העלה כי המועמד הרפובליקני מיט רומני מוביל על אובמה בהפרש של אחוז אחד בלבד.

עם זאת, לאור השינויים שהציגו הסקרים בימים האחרונים קרא אובמה לציבור האמריקני במהלך התכנית שלא לגלות אדישות ולהגיע לקלפיות. "צאו להצביע", קרא הנשיא.