דיווח: אדם בוועידה הרפובליקנית השליך אגוזים על צלמת אפרו-אמריקנית

תקרית מביכה באחד האירועים המכריעים של המרוץ לנשיאות ארה"ב. אתר חדשות אמריקני מדווח שאחד הנוכחים בוועידה הרפובליקנית השליך אגוזים על צלמת CNN ואמר לה: "כך אנחנו מאכילים את החיות"

פתיחת הוועידה הרפובליקנית (רויטרס)

המרוץ לנשיאות ארה"ב רווי ביצרים, לכלוכים הדדיים ופרסומים לא מחמיאים, אך הפעם העניין התקשורתי מגיע לא מהקרב בין המתמודדים אלא משולי ועידת המפלגה הרפובליקנית שנפתחה אתמול בטמפה, בעקבות אירוע חריג וחמור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אתר חדשות מקומי בפלורידה מדווח שאדם שנכח בפתיחת הוועדה, בה אושר רשמית מיט רומני כמועמד הרפובליקנים לנשיאות, השליך לכאורה אגוזים על אישה שחורה שעובדת ברשת CNN ואמר: "כך אנחנו מאכילים את החיות".

בעקבות התנהגותו, כך על פי הדיווח, הוא סולק מהוועידה. בכיר ב-CNN אישר את הדברים באתר, אך סירב לאשר פרטים ספציפיים באשר לתקרית. העיתונאי האמריקני דיוויד שוסטר צייץ על התקרית בטוויטר: "אדם שנכח בוועידה הרפובליקנית הוצא לאחר שהשליך אגוזים על צלמת אפרו-אמריקנית מ-CNN והעליב אותה.

לא ברור בשלב זה האם אותו אדם השתתף בוועידה כנציג של גוף מסוים או כאדם פרטי. בהצהרה כתובה, התייחסה רשת CNN למקרה, אך לא הוסיפה פרטים: "אנו יכולים לאשר שהייתה תקרית שכוונה לעובדת בטמפה ביי. הרשת פעלה יחד עם האחראים בוועידה כדי לטפל בנושא ואין לנו מה להוסיף בנושא".