רעייתו של רומני: "מיט יעמיד את ארה"ב על הרגליים"

כשהיא גונבת את ההצגה לשאר הנואמים, דיברה אן רומני, רעייתו של המועמד הרפובליקני מיט רומני על הכוח שיכול להביא בעלה לאמריקה. "הוא יעמיד את ארה"ב על הרגליים", ציינה והתייחס לחיי האהבה שלהם: "מה שיש לי ולמיט אלה נישואים אמיתיים"

רבבות בני אדם הגיעו לאולם הכינוסים בטמפה לוועידה הרפובליקנית - אך מי שבהחלט גנבה את ההצגה הייתה אן רומני, רעייתו של מיט רומני בת ה-63 ששכנעה את כולם: "בעלי יעמיד את אמריקה על הרגליים". אן דיברה באריכות על האהבה הגדולה שלה לבעלה, ועל כמה שהוא, עם כל האובייקטיביות כמובן, האדם הנכון לתפקיד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"האיש הזה יעבוד קשה יותר מכולם כדי שלכולנו יהיה קשה פחות", הדגישה רומני. "הוא לא ייכשל, האיש הזה לא יאכזב אותנו". עוד ציינה כי "אני לא יכולה להגיד לכם מה יכול לקרות בארבע השנים הקרובות, אבל אני רק יכולה לעמוד כאן הלילה, כרעייה, כאמא, כסבתא, וכאמריקנית, ולהתחייב בפניכם: האיש הזה ירים את אמריקה בחזרה על רגליה".

הרעייה הגאה גם התפעלה בנישואים עם המועמד הרפובליקני. "אני רוצה לדבר איתכם על אהבה - מה שיש לי ולמיט אלה נישואים אמיתיים", ציינה. "קראתי שלי ולו יש נישואים מהאגדות - אבל באגדות אף פעם אין אחר צהריים חורפי עם חמישה ילדים צורחים".

במקביל, באופן לא מפתיע, הוועידה הרפובליקנית בחרה ברוב קולות את רומני להיות מועמד המפלגה לבחירות. לפחות על פי הסקרים צפוי מאבק צמוד מאוד עד להצבעה בקלפי ב-5 בנובמבר.