המאבטח הפצוע: "קיבלתי את החיים במתנה"

המאבטח שנפצע קל בפיגוע הדקירה בביתר עילית משחזר את הרגעים הדרמטיים. "היא הכניסה יד לתיק, שאלתי אותה מה יש לה שם, ואיך ששאלתי היא הוציאה את הסכין". התקרית אירעה ביום הולדתו של הפצוע: "אתחיל מעכשיו ספירה חדשה של החיים"

שעות ספורות לאחר שאירע הבוקר (ראשון) פיגוע הדקירה בעיר החרדית ביתר עילית, שיחזר המאבטח הפצוע את הרגעים הדרמטיים - מבואה של המחבלת לעמדת השמירה ועד רגעי הנטרול.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"עמדתי בעמדת האבטחה בכניסה לביתר עילית", שיחזר המאבטח. "ממרחק כבר זיהיתי את המפגעת, היא ירדה אלי באופן רגלי. היא הייתה לחוצה, הסתכלה לצדדים, נראתה כמו אחת שלא מכירה את המקום".

"כשהיא התקרבה אלי, היא הציגה תעודת זהות ירוקה פלסטינית ולא היו לה אישורים", הוא המשיך. "ניסיתי להגיד לה שהיא לא יכולה להיכנס, ותוך כדי שאני מדבר אני רואה שהיא מכניסה יד לתיק. שאלתי אותה מה יש לה שם, ואיך ששאלתי היא הוציאה את הסכין והצליחה טיפה לדקור אותי, לעשות לי שריטה".

"תפסתי ממנה מרחק, שלפתי את הנשק והצלחתי לנטרל אותה", הוסיף המאבטח. "זה אדרנלין, זה לחץ, אבל ברוך השם, תודה לאל שזה נגמר בכזאת צורה ושבסך הכל אני עם שריטה קטנה וזהו".

היום, כשהוא עדיין מאושפז בבית החולים, חוגג המאבטח הפצוע את יום הולדתו. "היום אני בן 33 ואני יכול להגיד שקיבלתי היום את החיים שלי במתנה", הוא אמר וחייך. "אני אתחיל מעכשיו ספירה חדשה של החיים".