הפתעה למאבטחים: עוגות, בלונים ומילים חמות

מאבטחים בבתי ספר ברחבי ירושלים הופתעו לגלות בעמדה שלהם בלונים, עוגות ושלטים עם מילים חמות. מאחורי היוזמה עומדים תלמידים שהחליטו להגיד תודה לאנשים שמקבלים כל בוקר את פניהם ושומרים על ביטחונם: "זה היה מדהים לראות את החיוך שלהם"

תלמידי תיכון ברחבי ירושלים החליטו לשמח הבוקר (שני) את האנשים הראשונים שעומד בשער ומקבלים את פניהם: המאבטחים. במסגרת יוזמה מיוחדת הם הפתיעו את השומרים והשומרות עם עוגות, פרחים, בלונים ובעיקר עם מילים חמות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"ההתגייסות פשוט יוצאת מהכלל", אומרים בשמחה שלומי אוחיון ותהל שטובר, הצעירים שיזמו את ההתארגנות שזכתה לשם 'יום המאבטח'. "דווקא בעקבות המצב הביטחוני המורכב", הם מסבירים, "החלטנו להכיר תודה לאנשי כוחות הביטחון שנמצאים בעיר שלנו, ובמיוחד למאבטח בבית הספר שנמצא שם תמיד ועכשיו גם עד השעות המאוחרות של היום. אנחנו מקבלים תמיכה מהעירייה, מתנועת התעוררות ומארגון ההורים העירוני. אנו מקווים שזו לא תהיה חגיגה חד פעמית והיא תורחב לערים שונות ברחבי הארץ".

לא מעט תלמידים נרתמו בשמחה ליוזמה וכבר אמש קישטו את העמדות. "זה היה מדהים לראות את החיוך שלהם", מספר מתן בן הרוש. "זה הוכיח לי כמה היום הזה חשוב".

חלק מהשומרים התקשו להסתיר את התרגשותם. "אתם מביכים אותי", אמר בתגובה למחווה המאבטח יוסף. "משמח לראות שאכפת לכם", בירך אותם המאבטח דודו.

מקיף גילה