עובדת בתחנת דלק מנעה פיגוע: "הנערים נראו חשודים"

בעקבות דיווח של עובדת בתחנת דלק במגדל העמק הוזעקו שוטרים ואיתרו שני נערים בני 16 ו-17 שהשליכו אולר וסכין מטבח. מחקירה ראשונית עולה כי בכוונתם היה לבצע פיגוע דקירה. "לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם לא הייתי מדווחת", היא אמרה לחדשות 2 Online

אילוסטרציה (רפעת עכר)

פיגוע נוסף נמנע ככל הנראה היום הודות לערנות של עובדת בתחנת דלק במגדל העמק: בעקבות דיווח הצעירה עצרה המשטרה שני נערים כשעליהם סכין מטבח ואולר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אורלי גולדשטיין, אחראית המשמרת בתחנת "סונול" במגדל העמק שדיווחה על הצעירים החשודים בתכנון פיגוע, סיפרה לחדשות 2 Online: "סיימתי משמרת ב-16:00 וישבתי בחוץ יחד עם עובד בחנות סמוכה. ראינו את שני הנערים נכנסים לתחנה. הם רצו לקנות סיגריות, אמרו שאין להם מספיק כסף ועזבו".

"הם נראו לנו מאוד מוזרים. משהו בהתנהגות שלהם ובמבטים אחד על השני היה נראה חשוד. הם נראו לחוצים עם הידיים בתוך הכיסים וכנראה קלטו את המבטים שלנו, התקשרתי למשטרה ואמרתי להם שיש שני נערים חשודים שהלכו לכיוון אחת השכונות ומסרתי את תיאורם. הייתי בשוק כששמעתי שעצרו אותם עם כלי נשק וגם שמחתי שנמנע פיגוע. לא רוצה לחשוב אפילו מה היה קורה אם לא הייתי מדווחת".

במשטרה אמרו כי "בזכות ערנותה של האזרחית שדיווחה ותושיותם של שוטרי תחנת מגדל העמק נמנע אסון כבד".

ניר גלילי, מנכ"ל סונול, אמר כי "בימים אילו כשהמצב הביטחוני מורכב בכל מקום, חשוב לנו מאוד שהעובדים יגלו עירנות בתחנות הדלק הן לביטחונם האישי והן לביטחון קהל הלקוחות. כל הכבוד לאורלי על עירנותה ותרומתה במניעת האירוע".