צפו: העולם מסתלבט על החתונה המלכותית

בזמן שהבריטים ממשיכים להתמוגג ולהתרגש מהאיחוד בין וויל וקייט, מציעים קומיקאים ואנשי פרסום מסביב לעולם פרשנויות משעשעות משלהם לאירוע הנוצץ - ואפילו מציגים בצורה גרפית כיצד אולי נראה ליל הכלולות של הזוג הטרי. צפו בסרטונים שעושים כבוד מלכותי מסוג אחר

 אחד מכל שלושה אזרחים ברחבי העולם צפה בחתונה המלכותית של וויליאם וקייט - באינטרנט, בטלוויזיה ועל גבי מסכי ענק בפארקים ציבוריים בבריטניה. ברחבי העולם זיהו את הפוטנציאל הגלום באחד האירועים המדוברים ביותר ולא התאפקו. מפרסמים, קומיקאים וגולשים מקוריים - לכל אחד היה מה להגיד על האיחוד המרגש.

 

 

 

 

 

אתר ג'יב ג'אב האמריקני, הידוע בסאטירה הפוליטית שלו לרגל כל אירוע המוני בארה"ב, יצא בצעד נדיר מחוץ לגבולות והציג לעולם כולו את מה שרק כמה מאות ראו - "הריקוד הראשון של בני הזוג המלכותיים".

סרטון אחר בחר להשתעשע על חשבונה של המלכה אליזבת', הידועה בחולשתה לכלבים.  ולכן, כך קבע, זה אך טבעי שכלבים מסוג קורגי, הגזע החביב על הוד מעלתה, יקדמו את השידור ברשת הבריטית. 

 

 

 

 

 

 

מהדורות חדשות הבוקר של SKY עוסקות בדרך כלל בתכנים קלילים: מזג אוויר, פרשנויות, בידור ושיחות לבביות בין השדרנים. בבוקר החתונה גם מנהלי המשדר הופתעו כשכתב הרשת התייצב סמוך לסנט ג'יימס פארק, שם הצופים והצופות התלהבו מאוד מנוכחותו - עד כמה? צפו: 

 

 

 

 

 

 

על פי הסקרים בבריטניה, על כל "משוגע", שלא זז מהמסך מאז יום חמישי, יש בריטי אחר שלא רצה לדעת שום דבר על האירוע. אבל יש מי שלקח את החתונה הזו והפך אותה לבדיחה בנוגע לחוקי ההתנהגות הנוקשים סביב הטקס והציע גרסה גרפית משלו למה שבוודאי מסקרן לא מעט אנשים: איך ייראה ליל הכלולות המלכותי?

 

 

 

 

 

 

ב-BBC, רשות השידור הממלכתית, חרגו ממנהגם והציגו במערכון את המחשבות הלא ממלכתיות של הנתינים שהמתינו לבני הזוג:

 

 

 

 

 

 

 

בקומדי סנטרל בכלל הציעו שידור אלטרנטיבי. במקום לטרוח, לעלות על מטוס ולהגיע עד ללונדון - הסתפק הכתב בשקופית מאחוריו כדי להסביר מדוע כדאי להגיע לראות את וויל וקייט:

 

 

 

 

 

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק