מצעד הפספוסים של החתונה המלכותית

למרות התכנון והארגון הדקדקני של יום החתונה המלכותית, הצליחה עדשת המצלמה לקלוט כמה רגעים פחות שגרתיים לאורך האירוע. אז מה לחש וויל לקייט? מי האיש שהרשים בגלגלון? ומדוע סתמה השושבינה את אוזנייה? כאן התשובות

בבריטניה לא מפסיקים לחגוג את איחודם של וויליאם וקייט, אך אם אירועי הבוקר היו מתוכננים על פי הפרוטוקול - אירועי הערב והבוקר שלאחר מכן היו שונים לחלוטין.

המתנה הראשונה של הנסיך הארי לאחיו ולרעייתו החדשה הייתה סיבוב במכונית של צ'ארלס מחוץ לארמון ועליה הכיתוב "הרגע נישאו". לאחר מכן, למסיבה המצומצמת אליה הגיעו 300 אורחים, החליפה קייט שמלה, גם היא של המעצבת שרה ברטון.

אביו של וויליאם, צ'ארלס, החמיא על פי הדיווחים לכלתו החדשה ואמר: "יש לנו מזל שיש לנו אותה. את כמו הבת שמעולם לא היתה לי". הנסיך שהיה ככל הנראה במצב רוח מבודח אפילו צחק על הקרחת שלו ושל וויליאם.

בשלב מסויים הלכו המבוגרים לישון, אך הצעירים נשארו לרקוד במסיבה שנערכה בארמון עד אור הבוקר. הנסיך הארי דאג לקייטרינג והזמין סנדוויצ'ים ואלכוהול לחוגגים.

בנוסף, פורסמו הרגעים החשובים באמת שהתרחשו במהלך החתונה. לדוגמה, הסוס שברח באמצע התהלוכה ודהר ממש ליד הכרכרה של וויליאם וקייט, ללא רוכב. גם השוטר שהלהיב את הקהל ואיש הדת שעשה גלגלון בכנסייה אחרי הטקס - זכו לכותרות.

"בואי נתנשק, אוקיי?"

לאורך היום נחשפו כל הציטוטים העסיסיים מדבריהם של משתתפי הטקס, שהצליחו קוראי שפתיים לפענח. למשל, הלחישה של וויליאם לקייט כשעמדו בכנסייה: "את נראית יפהיפיה". ומה אמרה המלכה כשחשבה שאיש לא שומע? "רציתי שהם ייקחו את הכרכרה הקטנה". ואפילו הדיאלוג על המרפסת תומלל: "תסתכלי עליי, בואי נתנשק, אוקיי?". קייט לוויליאם: "מה, עכשיו?". וויליאם: "נדמה לי שהם רוצים עוד פעם".

אך את הגולשים באינטרנט מעניינים בעיקר דברים אחרים שקרו על המרפסת. כמו למשל השושבינה גרייס בת השלוש שליוותה את הכלה, אך לא ממש אהבה את ההמולה מסביב וסתמה את אוזנייה. אולי כשתגדל - היא תבין שהייתה עדה לאחד מהרגעים הנצפים בהיסטוריה.