האלבום הרשמי: כך נראתה החתונה של המאה

כ-2 מיליארד בני אדם ברחבי העולם צפו בהתרגשות בוויליאם וקייט מחליפים נדרים ונשיקות. בארמון המלוכה פרסמו את התמונות הרשמיות שצולמו לפני הטקס והעניקו לנו טעימה מיוחדת מהקסם שהורגש גם מאחורי הקלעים. צפו באלבום

ארמון המלוכה הבריטי פרסם היום את תמונות החתונה הרשמיות של וויליאם וקייט - הדוכס והדוכסית מקיימברידג'. בצילומים ניתן לראות את הזוג ובני משפחותיהם לפני הטקס ואת ההתרגשות בעיניהם לאורך היום המאושר בחייהם.

בתמונה שצולמה בארמון בקינגהאם מוקפים השניים בבני המשפחה. לצדו של הדוכס מקיימברידג' עומד אחיו הצעיר הארי ואחריו הנסיך צ'ארלס ורעייתו קמילה. מתחת יושבים הנסיך פיליפ והמלכה אליזבת. לצדה של הדוכסית מקיימברידג' עומדים אביה מייקל, אמה קרול ואחיה ג'יימס ופיפה.

הצלמים המשיכו לעקוב אחר כוכבת האירוע, שניות לאחר שיצאה מהרכב בכניסה לכנסייה והדהימה את מיליון הסקרנים עם השמלה המיוחדת שבחרה לאירוע. קייט, שנראתה זוהרת ומאושרת מתמיד, איפרה את עצמה לפני הטקס  - כיוון שלא הייתה מרוצה מתוצאות המאפרת שניסתה להכין אותה לאירוע.

אחד הרגעים הזכורים ביותר במהלך הטקס הוא הניסיון של וויליאם לענוד לקייט את הטבעת. לאחר מאמץ ומאבק לא קטן, הצליח לבסוף וויליאם להחליק את הטבעת לאצבעה של קייט, שכנראה לא הותאמה בדיוק למידותיה. לאחר שהטקס עבר בשלום עברו השניים בכרכרה מיוחדת לארמון, שם התנשקו לראשונה כזוג נשוי מול עיני העולם כולו.