מצעד הכובעים של אורחי חתונת הנסיך

לא מעט ידוענים הגיעו לכנסיית ווסטמינסטר בתלבושות מושקעות, כשעל ראשם מגבעות שונות - ובחלק מהמקרים גם לא מעט משונות. אז מי סיפק הופעה סולידית יחסית ומי הפתיע עם כובעי ביזאר? צפו בדירוג שלנו

הנסיכות יוג'ין וביאטריס. גנבו את ההצגה? (רויטרס)

הרבה התרגשות ושמחה אפפו היום לונדון, כשהנסיך וויליאם נישא לבחירת לבו קייט מידלטון. אולי בהתאם לאווירת יום החג ההיסטורי, הפתיעו רבים מבין המוזמנים לטקס המלכותי בכנסיית ווסטמינסטר, ובהם ידוענים רבים, בחליפות יוצאות דופן וכשהם חובשים לראשיהם כובעים מסוגים שונים – ובעיקר משונים. אז מי בחר בהופעה סולידית ומי באמת הצליח להרים לא מעט גבות? כך דירגנו אותם.

במקום הראשון: הנסיכות מיורק גנבו את ההצגה

לפחות מבחינת הכובעים, נראה כי למרכז תשומת הלב זכו הנסיכות ביאטריס ויוג'ין, בתה של הדוכסית שרה מיורק. יוג'ין חבשה על ראשה כובע ביזארי בצבע כחול ובו עיטור של פרפר, שממנו "בוקע" זר שיבולים אפור.

אחותה ביאטריס חבשה כובע בעל צורה מוזרה אפילו יותר, המדמה פאה נוכרית שהשופטים הבריטיים נוהגים לחבוש. במרכז הכובע נראית טבעת גדולה בצורת אליפסה, ובקצה העליון שלה מהודק מעין קשר.

במקום השני: ויקטוריה בקהאם

בני הזוג בקהאם (רויטרס)
כובע בולט נוסף היה זה שחבשה מלכת האופנה, ויקטוריה בקהאם, שהגיעה לכנסיית ווסטמינסטר יחד עם בעלה הכדורגלן, דיוויד בקהאם. היא חבשה על ראשה כובע כחול וקטן יחסית שהוכן על ידי המעצב פיליפ טרייסי, מעוטר קישוטים שונים שהסתירו את מצחה. מאחור בלט שיערה האסוף.

במקום השלישי: אם הכלה המאושרת

קרול מידלטון, אמה של הכלה המאושרת, הגיעה לחתונת בתה בלבוש אלגנטי ומעודן מבית היוצר של קתרין ווקר, מעצבת לונדונית ילידת צרפת שבגדיה היו חביבים ביותר גם על הנסיכה דיאנה. ווקר הכינה עבור הגברת מידלטון את חליפת תכלת שלבשה, שאליה הצטרף כובע גדול שחבשה באותו הצבע שהכינה המעצבת הבריטי ג'יין קורבט.

במקום הרביעי: מלכת אנגליה בצבע צהוב

מלכת אנגליה אליזבת' כיבדה את נכדה ביום שמחתו בהופעה שכללה מעיל וכובע צהובים וסולידיים באופן יחסי. קרול מידלטון, אמה של הכלה המאושרת, הגיעה לחתונה בתה בלבוש אלגנטי ומעודן מבית היוצר של קתרין ווקר, מעצבת לונדונית ילידת צרפת שבגדיה היו חביבים ביותר גם על הנסיכה דיאנה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת