דיווח מיוחד מלונדון: השטיח האדום פרוס, האורחים בדרך

קצת יותר מ-1,900 אורחים הוזמנו לחתונה של וויליאם וקייט, והם צפויים בשעה הקרובה להיכנס בזה אחר זה, על פי סדר חשיבותם, לכנסיית ווסטמיניסטר בלונדון. קייט לקחה שיעורים פרטיים ותאפר את עצמה - וויליאם יגיע בבגדי הצבא. שליחנו המיוחד לחתונה מדווח על ההכנות האחרונות בהחלט

השטיחים האדומים כבר מוכנים, כלבי הגיבוש מחפשים אחר חומרי נפץ וצוותי הטלוויזיה והעיתונאים נמצאים בכל מקום - עם תחילת התכנסות האלפים לקראת פתיחת טקס החתונה המלכותית של הנסיך וויליאם וקייט מידלטון.

החתונה המלכותית בבריטניה - כל העדכונים

קצת יותר מ-1,900 אורחים הוזמנו לחתונה, והם צפויים בשעה הקרובה להיכנס בזה אחר זה, על פי סדר חשיבותם, לכנסיית ווסטמיניסטר בלונדון. בין האורחים שיגיעו - סר אלטון ג'ון, בני הזוג בקהאם, השחיין האולימפי איאן ת'ורפ, וגם שגריר ישראל בבריטניה רון פרושאור, שנרגש מאוד וכבר נערך עם החליפה המיוחדת לאירוע.

קייט תאפר את עצמה, וויליאם ילבש בגדי צבא

באשר לכלה - הרי שקייט החליטה שהיא תאפר את עצמה לאירוע הגדול. זאת, בשל העובדה שבפעם האחרונה שאיפרו אותה היא הייתה מאוד מאוכזבת מהתוצאה, ועל כן החליטה לקחת שיעורים פרטיים ולאפר את עצמה. וויליאם ילבש בגדי צבא בחתונה, משום שהוא קצין בחיל האוויר המלכותי הבריטי. 27 מחבריו ליחידה גם כן הוזמנו כאורחי כבוד לחתונה.

ההתעניינות התקשורתית באירוע באה לידי ביטוי בהגעתם של כ-500 עיתונאים ואנשי תקשורת לאירוע. עשרות ניידות שידור וצוותים פרוסים בימים האחרונים במספר מוקדים בלונדון. הסיבה לכך היא, בראש ובראשונה כי מדובר באירוע חדשותי חובק עולם משמח, אחרי שורה של אסונות וחדשות פחות טובות. אך מעבר לכך, מדובר אולי בבית המלוכה החשוב בעולם והמפורסם בעולם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק