מה תלבש קייט מחר בחתונה?

ויקטוריה בקהאם, קייט מידלטון עצמה - או אולי שתיהן? אחת השאלות הגדולות היא מי עומדת מאחורי שמלת החתונה שתלבש הכלה. לפי השמועות הנסיכה לעתיד תחליף 3 שמלות, אחת מהן בעיצובה של "פוש ספייס". צפו בהכנות האחרונות בהחלט לחתונת העשור

חרושת השמועות בנוגע לשמלתה של קייט מידלטון מגיעה לשיא ולאוויר מופרכות שמועות רבות בנוגע לשמלה או השמלות אותן הולכת ללבוש הנסיכה לעתיד במהלך האירוע. כאן בחדשות 2 באינטרנט נעביר את החתונה במסגרת יום שידורים מיוחד החל מהשעה 9:00.

החתונה המלכותית בבריטניה - כל העדכונים

בנוגע לשמלת החתונה, הרי שהנושא הזה נשמר בסוד כמוס בהחלט. אחת השמועות היא כי הצעירה הנרגשת תחליף לא פחות משלוש שמלות, כאשר המעצבת הראשית של אחת מהן - היא לא אחרת מאשר מידלטון עצמה, שנעזרה בשירותיה של תופרת חיצונית.

על שמלה אחרת, כך על פי השמועות, אחראית ויקטוריה בקהאם, אשר רבים הופתעו לקרוא שהיא ובעלה דייוויד הוכללו ברשימת המוזמנים. הספייס גירל לשעבר היא מעצבת ידועה בשנים האחרונות ועבודותיה מפורסמות ברחבי העולם.

ובינתיים בישראל יש מי שממש לא מתלהב מהטקס שמשגע את העולם. קרא היום חבר הכנסת של האיחוד הלאומי מיכאל בן ארי להימנע משידורים חיים בטלוויזיה של  החתונה. "יש לנו חשבון רב עם בית המלוכה הבריטי, שהוא זה שבימי שואת אירופה חסם את שערי ארצו מפני פליטי החרב", הסביר ח"כ בן ארי והגדיר את סמיכות האירוע ליום הזיכרון לשואה כ"מצמרר".

רוצים לקבל עדכונים נוספים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק