ענו על החידון המלכותי ותזכו בכרטיסים להופעה של אנריקה איגלאסיאס

הם: בני הזוג הכי נוצצים בבריטניה. הוא: אחד מכוכבי הפופ הגדולים בעולם. לקראת החתונה המלכותית הכנו עבורכם חידון מיוחד עם שאלות על האירוע שירתק כשני מיליארד צופים למסכי הטלוויזיה. שניים מהגולשים יזכו בכרטיס זוגי להופעה החד-פעמית של אנריקה איגלסיאס בישראל ב-30.5. אז מה צריך לעשות? כל הפרטים כאן

אם גם אתם קראתם בחודשים האחרונים בצמא כל פרט על החתונה המלכותית בבריטניה של וויליאם וקייט - זו ההזדמנות להפגין בקיאות מרשימה ואולי לזכות בכרטיסים להופעה החד-פעמית של אנריקה איגלסיאס בישראל. כאן בחדשות 2 באינטרנט נעביר את החתונה במסגרת יום שידורים מיוחד החל מהשעה 9:00.

לקראת הטקס הכנו עבורכם, גולשי וחברי חדשות 2 בפייסבוק, חידון מיוחד ובו 15 שאלות על הזוג המאושר ועל חתונת העשור שתועבר בשידור חי ביום שישי באתר החל מהשעה 09:00. כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס לאפליקציית חברי המערכת של חדשות 2 בפייסבוק, לבחור באופציה "פעולות", לענות ואולי להגשים חלום.

שני הגולשים שידורגו במקום הראשון והשני יזכו בכרטיסים זוגיים להופעתו של כוכב הפופ הלטיני "אופוריה" ב-30 במאי. את המופע שיתקיים בשעה 21:00 בהיכל נוקיה בתל אביב מפיקים שמואל ויואב צמח ו-NYK אריה כדורי.