השומר כתב על קייט מידלטון "פרה סנובית" - ולא ישתתף בחגיגות החתונה

כשחושבים על שומרי ארמון בקינגהאם בלונדון, מדמיינים בדרך כלל את החיילים הייצוגיים עם כובעי הענק שלא זזים בשום מצב, אך מתברר שלפחות אחד מהם פיתח רגישות גבוהה במיוחד. השומר קמרון ריילי נעלב כשקייט מידלטון, ארוסתו של הנסיך וויליאם, לא התייחסה אליו והוא פתח נגדה במתקפה בפייסבוק. ריילי התבטא גם נגד יהודים

השומר הסורר לא ישתתף בחתונה (AP)

לא מלכותי בעליל: שומר במשמר ארמון בקינגהאם לא ישתתף במצעד לרגל החתונה המלכותית של הנסיך וויליאם וקייט מידלטון שתתקיים ביום שישי, זאת לאחר שכתב על הנסיכה לעתיד הערות מרושעות בדף הפייסבוק שלו.

קמרון ריילי, בן 18, הוסיף וכתב שהוא "תקף איש שחור" כשהיה בחופשה בביתו, בסקוטנלד. על גבי דף הפייסבוק שלו גם טרח הצעיר לציין שהוא פנטז על לירות ביהודים, בתפקיד.

הוא כינה את קייט מידלטון "פרה סנובית" והוסיף: "למי אכפת ממנה?". הוא פירט כי נעלב ממידלטון כשהיא והנסיך חלפו על פניו לפני כחודש: "כל מה שקיבלתי היה נפנוף מח**בן והיא בכלל הסתכלה לכיוון אחר. אני לא טוב מספיק בשבילם! כלבה סנובית".

ריילי הצטרף למשמר בשנה שעברה והיה אמור להיות בין מאות השומרים שיאבטחו וייקחו חלק בחגיגות ביום שישי הקרוב. הוא כאמור לא ישתתף באירוע החגיגי, אך כעת נשאלת השאלה האם לאור ההתבטאויות מגיע לו בכלל להישאר במשמר המלכה היוקרתי?

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק