המעריצה המקסיקנית בדרך לחתונה - עם ציור במתנה

אסתיבאליז ג'ורג'ינה צ'אבז פרצה לתודעה הציבורית לפני כמה שבועות כשפתחה בשביתת רעב במחאה על כך שלא הוזמנה לחתונה המלכותית בבריטניה. עכשיו, אחרי שקיבלה מימון מנדבן מפתיע, היא מתכוונת להגיע לצפות בבני הזוג מהרחוב – ומתכוונת לעשות הכל כדי להעניק להם מתנה, ציור של השניים שציירה בעצמה

רשימת המוזמנים לחתונה המלכותית של וויליאם וקייט כבר נסגרה מזמן, אבל יש מי שלא מוכנה לוותר על רגע האחרון: המעריצה הגדולה ביותר של בני הזוג, שגרה במקסיקו. החתונה המלכותית תיערך ביום שישי הבא, 29 באפריל, ותועבר במלואה במשדר מיוחד בחדשות 2 באינטרנט.

את אסתיבאליז ג'ורג'ינה צ'אבז הכרנו כבר לפני כמה שבועות כנערה המקסיקנית שפתחה בשביתת רעב מאחר שלא קיבלה הזמנה לחתונה. לאחרונה היא קיבלה בהפתעה מימון לנסיעה ללונדון מנדבן אלמוני, זאת כדי שתוכל לפחות לצפות בבני הזוג מבחוץ.

כעת, המטרה של צ'אבז היא להעניק לזוג המלכותי ציור שלהם מעשה ידיה - והיא אפילו כבר חשבה על תכנית כיצד להגיע אליהם. "מכיוון שאני אגיע לשם זמן רב לפני החתונה, התכנית שלי היא למצוא איזה צלם פפראצי או אחד מהאנשים האלה שעוקבים אחריהם כל הזמן ואבדוק אם הם יכולים לתת להם את המתנה, למרות שזאת דרך ממש לא רשמית לעשות זאת", היא אמרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק