בפעם הראשונה: חתונה מלכותית תועבר בשידור חי באתר יו טיוב

ארמון המלוכה הבריטי מוכיח שוב כי הוא אינו מפחד מהטכנולוגיה. החתונה של הנסיך וויליאם וקייט מידלטון תועבר בשידור חי באתר יו טיוב, זאת לצד בלוג שיעביר דיווחים עדכניים מהשטח. בנוסף יוכלו הצופים הרבים להקליט ברכה לזוג הטרי ולהעלות אותה לספר חתונה וירטואלי

טקס החתונה יועבר ביו טיוב. ארכיון (רויטרס)

חתונה להמונים: אם לא ידעתם היכן תוכלו לצפות בחתונת המאה שתיערך בסוף החודש - הנה אפשרות נוחה במיוחד. טקס החתונה של הנסיך וויליאם וקייט מידלטון יועבר בשידור חי דרך אתר יו-טיוב, כך הודיעו היום גורמים רשמיים בבריטניה.

כשני מיליארד בני אדם מרחבי העולם צפויים לצפות באירוע הנוצץ שיתקיים ב-29 באפריל. כדי להקל על קהל המתעניינים הודיע ארמון המלוכה כי בכוונתו להעביר את הטקס בשידור ישיר דרך ערוץ היו טיוב הרשמי שהוא מפעיל.

בנוסף לשידור יפעל בלוג שיעדכן באופן שוטף על ההתרחשויות בזמן אמת. "הארמון יספק שידור חי מלווה במידע היסטורי, לינקים מעניינים, תמונות וקטעי וידאו נוספים ופיד דרך רשת טוויטר", נמסר בהודעה רשמית מנציגי הנסיך הבריטי.

גורמים בממלכה אומרים כי זוהי צפויה להיות הפעם הראשונה בה לצד השידור החי יפעל גם בלוג שמתעדכן בזמן אמת. בנוסף יהיה ניתן לשלוח דרך יו טיוב ברכות מצולמות לזוג המלכותי, שיישמרו בספר חתונה וירטואלי. החתונה המלכותית תועבר בשידור חי גם בחדשות 2 באינטרנט.