לראות את וויליאם וקייט בתלת מימד

החתונה המלכותית אוטוטו מתרחשת ובנוסף להתרגשות האדירה תצא בקרוב גם האפליקציה הרשמית של יום הנישואים הרשמי של בני הזוג. כחלק מהאפליקציה לטלפונים החכמים תוכלו לערוך סיור וירטואלי במנזר ווסטמינסטר ולהגיע למקומות שאפילו המצלמות לא תצלחנה להגיע

כך נראית האפליקציה (חדשות 2)

חובבי הטלפונים החכמים היכונו: הנסיך וויליאם וארוסתו קייט מידלטון אישרו לשימוש את האפליקציה הרשמית של החתונה המלכותית בבריטניה. האפליקציה, שמחירה 2.99 פאונד, תהיה זמינה בקרוב בחנויות האפליקציות של הטלפונים החכמים ותציג סיור וירטואלי תלת מימדי מרהיב בכנסיית מנזר ווסטמינסטר, שם יתחתנו בני הזוג.

האפליקציה פותחה לפני מספר חודשים, אך רק לאחרונה, כאמור, אישרו בני הזוג המיועדים את הפצתה. היא מאפשרת לסייר במנזר מהנקודה שבה קייט תכנס למנזר ועד למקום שבו יעמוד וויליאם, ממתין בהתרגשות לשאת אותה לאישה.

האפליקציה תאפשר אפילו גישה למקומות שבהם לא תהיה נוכחות של מצלמות ביום האירוע עצמו. בנוסף, תספק האפליקציה גם עדכונים שוטפים לקראת יום החתונה, לרבות שינויים צפויים וביוגרפיות של המשתתפים בטקס.

מדובר באפליקציה האחרונה בסדרה, שגם כללה קבוצה בפייסבוק, עדכונים שוטפים בטוויטר וגם ערוץ וידאו רשמי. מפתחי האפליקציה מבטיחים כי שליש מהרווחים מההורדות שלה ייתרמו לארגוני הצדקה המועדפים על ידי בני הזוג המלכותי.