צפו: מסלול החתונה המלכותית של וויליאם וקייט

כך עוברת הדרך אל הטבעת: מארמון בקינגהאם ועד למנזר ווסטמינסטר. ביום שישי ב-10:00 בבוקר ייצאו הנסיך וארוסתו קייט מארמון המלוכה ויעשו את הדרך על כרכרה לכיוון הכנסייה בה יינשאו. שעתיים לאחר מכן, כבעל ואישה, הם יעשו את הדרך חזרה לארמון, לקול צהלות ההמונים שימתינו להם. צפו במסלול החתונה

מארמון בקינגהאם ועד למנזר ווסטמינסטר - זהו המסלול שיעברו הנסיך וויליאם וארוסתו קייט מידלטון עד שישלימו את טקס החתונה שייערך ביום שישי הקרוב, ושיאחד אותם לעד כזוג המלכותי של בריטניה.

את הטקס המלכותי במלואו נעביר במשדר מיוחד ביום שישי, ה-29/04, בערוץ החדשות של חדשות 2 באינטרנט.

החתונה המלכותית בבריטניה - כל העדכונים

התחנה הראשונה של בני הזוג צפויה להיות ארמון בקינגהאם, שם גם מתגוררת סבתו של וויליאם, המלכה אליזבת השנייה. עד לחתונתו, התגורר הנסיך וויליאם בארמון המלכותי הענק יחד עם כל בני משפחתו. בנוסף, נבחר הארמון לתחנה ראשונה בטקס מתוקף היותו סמל במדינה ומקום שאירח מספר חתונות מלכותיות בעבר.

מיד לאחר מכן ירכבו השניים בכרכרה המלכותית, רתומה על סוסים, שתסע ברחבי הדרך שמחברת את ארמון בקינגהאם לכיכר טרפלגר (The Mall). הנסיעה האיטית על גבי הכרכרה נועדה לאפשר לתושבי הממלכה לנופף אל הזוג הנשיאותי ולצלם אותו.

התחנה השלישית תהיה כאשר יחלפו וויליאם וקייט בוייטהול, הדרך המרכזית של אזור ווסטמינסטר שעוברת גם ליד הפרלמנט. גם שם צפויים המונים להמתין בהתרגשות לזוג המלכותית ולנסות לצלם את הרגע ההיסטורי.

לקראת השעה 11:00 יגיעו השניים לתחנה הסופית - מנזר ווסטמינסטר. זהו המקום שבו מוכתרים מלכי ומלכות אנגליה ונישאים עם בחירי ליבם. שם ייערך לנסיך ולקייט טקס הנישואים המרגש, כשבסיומו הם יעשו את הדרך ההפוכה חזרה לארמון בקינגהאם, כדי לאפשר לתושבי הממלכה פעם נוספת מבט אל הזוהר.

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק