נמכרה השמלה החושפנית של קייט

בשנת 2002 הופיעה קייט מידלטון, אז סטודנטית בריטית אלמונית, לאירוע צדקה לבושה בשמלה חושפנית במיוחד, שקופה למעשה. אתמול, 9 שנים אחרי, נמכרה השמלה של מידלטון, היום ארוסתו של יורש העצר הבריטי הנסיך ויליאם, בסכום של 65,000 לירות שטרלינג

את השמלה הזאת, קייט כבר לא תלבש לחתונה: במכירה פומבית בלונדון, נמכרה השמלה החושפנית שלבשה ארוסתו של הנסיך ויליאם, קייט מידלטון, בסכום של 65,000 לירות שטרלינג (105,000 דולר). השמלה השחורה השקופה נקנתה על ידי קונה אלמוני, שבנוסף למחיר הגבוה, יידרש לשלם לבית המכירה הפומבית עמלה של 20% נוספים מערך הקנייה, כלומר, בסך הכל ישלם 78,000 לירות שטרלינג.

מידלטון לבשה את השמלה לאירוע צדקה בשנת 2002, כאשר עוד למדה באוניברסיטה ביחד עם הנסיך. הצהובונים במדינה דיווחו כי לשמלה היה תפקיד בהתחלת הרומן בין הנסיך לארוסתו. למרות שוויליאם וקייט לא התייחסו לכך מעולם, הטענה נסמכת על כך שהרומן ביניהם התחיל ממש אחרי אותו אירוע צדקה.

החתונה המלכותית בבריטניה - סיקור מיוחד

למעשה, השמלה כלל אינה שמלה - אלא חצאית. אולם, כאשר התלבטה מה ללבוש לאירוע, החליטה קייט שתשים את החצאית השקופה בתור שמלה, ופשוט תלבש בגדים תחתונים בצבע שחור מתחתיה. בית המכירות, אגב, העריך כי השמלה תימכר בסכום של כ-8,000 לירות שטרלינג.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק