המלכה נגד ויליאם וסידורי החתונה

מדי פעם אנחנו נזכרים שגם מלכה ונסיך הם, בסופו של דבר, סבתא ונכד. וכך קיבל בשבוע שעבר הנסיך וויליאם, מי שעתיד לשאת את קייט מידלטון לאישה, שיחה נוזפת מסבתו המלכה. "אתה רוצה להגיע באופניים לחתונה שלך?", נזפה אליזבת' בנכדה הצעיר - זאת על רקע רצון הזוג הצעיר להגיע לחתונה במכונית ולא בכרכרה רתומה לסוסים

בעורקיה של אליזבת' השנייה, מלכת אנגליה, אמנם לא זורם דם פולני - אבל ההתנהגות שלה מזכירה את אחרונות הסבתות של העם היהודי. מתברר שמשפחת המלוכה נוהגת ככל משפחה, וגם שם תקופת החתונה היא לחוצה במיוחד ומעוררת מתחים רבים.

הפעם, המתיחות היא בין הזוג הצעיר לבין המלכה, סבתו של הנסיך וויליאם. אחת הבלוגריות הבריטיות שנחשבת למעורה ביותר בחיי ארמון באקינגהם, דיווחה על שיחת טלפון שהתקיימה בשבוע שעבר בין סבתא אליזבת' לנכדה, בה היא נזפה בו על כך שהוא וארוסתו, קייט מידלטון, אינם משתפים אותה בהכנות לחתונה.

החתונה המלכותית בבריטניה - סיקור מיוחד

אם להיות יותר ממוקדים, כעסה של המלכה התעורר לאחר שמידלטון אמרה לבעלה לעתיד כי היא לא רוצה להגיע לחתונתה בכרכרה רתומה לסוסים, כפי שהמסורת וכללי הטקס מכתיבים. הזוג החליט יחד להגיע דווקא במכונית. בטלפון אמרה אליזבת' לוויליאם: "אתה רוצה אולי להגיע באופניים לחתונה שלך?".

מזנון בבופה? חלילה

אבל לא רק מזה המלכה אינה מרוצה: בבוקר החתונה אמורה להתקיים בארמון באקינגהם ארוחת בוקר למשפחה ולמקורביה, ועל פי תכנונו של הנסיך וויליאם, המזון יוגש, רחמנא לצלן, בבופה - מזנון. המלכה מתנגדת לכך בתוקף.

בפעם האחרונה שהוגשה ארוחה בארמון בצורת "בופה", כל האורחים, כולל הנסיכים ואביהם, עמדו בתור, אבל המלכה ובעלה הנסיך פיליפ - קיבלו את האוכל לשולחן, עם מלצרים.

הנסיך וקייט מידלטון יעברו לגור עם סבתא?

רוצים לקבל עדכונים נוספים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק