הנסיך וקייט מידלטון יעברו לגור עם סבתא?

הנסיך וויליאם וארוסתו מתכוננים לחתונה ההולכת וקרבה, ובמשפחה מתחילים לתכנן להם את העתיד: המלכה אליזבת', סבתו של הנסיך, הציעה לזוג הצעיר לגור איתה בארמון המלוכה בלונדון. היא תשתמש בו בימי השבוע, אך בסופי השבוע תשאיר את זוג האוהבים לבד. ככל הנראה, וויל וקייט יבחרו בארמון סנט ג'יימס הסמוך והפחות רשמי

וויליאם וקייט. ישברו את המסורת? (חדשות 2)

המלכה אליזבת' הזמינה את נכדה, הנסיך וויליאם, ואת ארוסתו קייט מידלטון לגור עמה בארמון באקינגהם ולהפוך אותו למעונם הרשמי בלונדון - כך חשף היום עיתון ה"סאן" הבריטי.

הוד מעלתה, כך לפי הדיווח, להוטה להעניק לזוג הצעיר מקום מסודר לגור בו כשהם מתחילים את חייהם כבעל ואישה. אם הם יקבלו את ההצעה, צפויים הנשואים הטריים לקבל דירה רחבת ידיים בתוך תחומי הארמון.

החתונה המלכותית בבריטניה - סיקור מיוחד

אבל אין מה לדאוג להם, כמובן: גם אם ידחה וויל את ההצעה הנדיבה של סבתו, הוא יכול להסתפק בסוויטה בארמון סנט ג'יימס הסמוך והפחות רשמי. כמו כן, הנסיך צ'רלס, אביו של וויליאם, הסכים לבנו ולארוסתו לשפץ את אחת מדירותיו בבניין רמבלינג היוקרתי, שם כרגע גר וויליאם עם אחיו, הנסיך הארי.

מי רוצה סוף שבוע לבד בארמון?

באם יקבלו וויל וקייט את ההצעה, המלכה אליזבת' והנסיך פיליפ עדיין ישתמשו בארמון מיום שני עד חמישי - אבל בסופי השבוע ייהנו הנסיך, 28, וקייט, 29, מבניין הפאר לבדם.

מקורות במשפחת המלוכה אמרו ל"סאן" כי הזוג כנראה יעדיף את הדירה בארמון סנט ג'יימס. "ארמון באקינגהם הוא אפשרות, לא רק מפני שיש שם הרבה מקום, וכמובן זה מאוד בטיחותי. אבל וויליאם נחוש לעשות את החיים 'נורמליים' עד כמה שאפשר לאחר החתונה".

למרות הדיונים הקדחתניים על דירת הזוג בלונדון, הם יבלו את רוב השנה הראשונה לנישואיהם בכלל בצפון וויילס, סמוך לבסיסו של הנסיך וויליאם. שם הם ישכרו בית, ללא משרתים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק