ויליאם וקייט מדגמנים אירוסין

משרדו של הנסיך ויליאם שיחרר היום לפרסום את "תמונות האירוסין הרשמיות" של בני הזוג הנסיך ויליאם וקייט מידלטון, לקראת החתונה המלכותית באפריל. התמונות צולמו על ידי הצלם מריו טסטינו, אחד מחביבי בית המלוכה, האיש שצילם גם את תמונותיה האחרונות של דיאנה. זיכרונה של דיאנה מופיע גם על אצבעה של העלמה מידלטון

וויליאם וקייט (בית המלוכה הבריטי)

הנסיך ויליאם וקייט מידלטון נראים רגועים, מחוייכים ובעיקר מאוהבים - בתמונות הרשמיות שפורסמו היום לכבוד אירוסיהם ולכבוד החתונה המלכותית הקרבה ובאה.

את התמונות צילם צלם האופנה של המגזין "ווג", מריו טסטינו, אחד מחביבי בית המלוכה, והן שוחררו היום לפרסום על ידי משרדו של הנסיך ויליאם. הצלם הנרגש סיפר לעיתונות כי התמונות צולמו כבר בסוף חודש נובמבר, והוסיף על בני הזוג: "אני מרגיש כל כך הרבה שמחה ואושר שאני רואה את השניים האלה יחדיו".

החתונה המלכותית בבריטניה - סיקור מיוחד

באחת התמונות בני הזוג לבושים בבגדים פשוטים ונראים מאושרים ממש כמו בצילום ביתי של משפחה "רגילה", בעוד בתמונה השנייה - שצולמה בחדר הישיבות של ארמון סנט ג'יימס - בני הזוג רשמיים יותר.

פוקוס על הטבעת של דיאנה

הצלם טסטינו, שנולד בפרו, רכש את המוניטין שלו כשהיה צלם דוגמניות כמו קייט מוס, קלאודיה שיפר ועוד דוגמניות מובילות, אבל את ליבם של בני המלוכה הוא רכש אחרי שהציג צילומים בשחור ולבן של הנסיכה דיאנה, זמן קצר לפני שנהרגה בתאונת הדרכים בפריז.

הצלם הדגיש בתמונות של ויליאם וקייט את אהבתם של בני הזוג הצעירים, אבל לא חסך פוקוס מטבעת האירוסין על אצבעה של קייט, טבעת אבן ספיר תכולה מוקפת ביהלומים - שהייתה שייכת לאימו המנוחה של הנסיך ויליאם.

ויליאם וקייט, שניהם בני 28, יתחתנו ב-29 לאפריל במנזר ווסטמיניסטר בלונדון. צלם, כבר יש להם.