רוצים להשתתף בחתונת וויליאם וקייט?

חתונת יורש העצר וויליאם עם בחירת לבו קייט מסעירה את בריטניה כולה, וכעת נראה שגם לפשוטי העם תינתן הזדמנות להיות נוכחים במעמד המרגש. ארמון בקינגהאם יאפשר ל-100 בני מזל שיעלו בגורל להגיע לחתונה ואולי אפילו לתפוס את הזר של הכלה

קייט וויליאם - חתן וכלה (רויטרס)

אם תהיתם מי עומד להשתף בחתונה המלכותית של הנסיך וויליאם וקייט מידלטון, תתפלאו לגלות שגם "פשוטי עם" יוזמנו להשתתף בטקס שייערך ביום שישי ה-29 באפריל. כדי להיות נוכחים באירוע הנוצץ, הבריטים יאבקו על "הזמנת הזהב" בהגרלה מיוחדת.

100 זוכים מאושרים יזכו לחכך כתפיים עם בני המלוכה וראשי המדינות שישתתפו בטקס ההיסטורי שייערך במנזר ווסטמיניסטר. כזכור, גם הוריו של הנסיך - הנסיכה דיאנה והנסיך צ'ארלס - התחתנו באותו מקום.

תושבי האי האנגלי יחגגו את הנישואים כל אותו היום - שהוגדר כיום חופש לאומי. אמש בני הזוג אמרו שהם "ברקיע התשיעי" אחרי שהכריזו על התאריך המיועד. אך נראה שיחד עמם יהיו שם - ברקיע התשיעי - עוד מספר נתינים בני מזל.

החתונה המלכותית בבריטניה - סיקור מיוחד

משהו לספר לנכדים

בבית המלוכה עדיין לא אמרו כיצד בדיוק תיערך ההגרלה, אבל ה"סאן" טוען שלכל אזרח תינתן הזדמנות שווה, ממש כמו בספר "צ'ארלי ומפעל השוקולד".

בארמון בקינגהאם ציינו שבני המזל יאלצו לכבד את קוד הלבוש המכובד של החתונה, ויעברו בדיקה ביטחונית מיוחדת. ברגע שיסיימו את התהליך, הם יוכלו להסתובב בחופשיות כאחד האורחים המכובדים. "בני המזל יתחככו עם מנהיגים ובני מלוכה מהעולם כולו, וודאי יהיה להם משהו לספר לנכדים ולכל השכונה", נכתב בהודעה מטעם הארמון. דבר אחד אינו ברור: איזו מתנה יביאו עמם אותם אורחים ברי מזל למעמד המכובד?

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק