הנסיך ויליאם מתחתן - בריטניה יוצאת לחופש

בריטניה כולה תחגוג באביב את חתותנו של הנסיך ויליאם עם בחירת ליבו קייט, אבל החגיגה לא תהיה שלמה ללא יום חופש במהלך סוף השבוע של החתונה. מה עושים? רה"מ דיוויד קמרון הלך לקראת האומה וקבע: מי שלא ירצה, לא יגיע לעבודה ביום שישי שלפני החתונה בשבת או ביום שני שאחריה

הזוג המלכותי, בזכותם הבריטים יצאו לחופש (חדשות 2)

בריטניה כבר בשיגעון סביב החתונה המתקרבת של הנסיך ויליאם עם קייט מידלטון, והיום נראה שראש הממשלה הבריטי דיוויד קמרון החליט ללכת צעד אחד נוסף ולהגביר את השיגעון.

בהצהרה שמסר היום לעיתונות אמר קמרון כי הוא החליט ביום החתונה להעניק יום חופש לכל העובדים בבריטניה, על מנת שכולם יוכלו ליהנות מיום "של חג לאומה הבריטית", כלשונו. למרות שתאריך לחתונה לא נקבע, בני הזוג יתחתנו באחד מימי השבת השנה, כך שהעובדים יוכלו לבחור אם לקחת את יום החופש שלהם ביום שישי שלפני החתונה, או ביום שני שלאחריה.

החתונה המלכותית בבריטניה - סיקור מיוחד

תאריך רשמי לחתונה אגב, עדיין לא נמסר, ובני הזוג עדיין דנים בנושא יחד עם בני משפחותיהם. כידוע, בממלכה הבריטית מזג האוויר החורפי לא נעלם בחודשי האביב והקיץ, כך שבני הזוג יתחתנו ככל הנראה בחודש אפריל או בחודש מאי, חודשים בהם יש פחות סיכוי לגשם.

לפי סוכנויות ההימורים בממלכה, הסיכוי שבני הזוג יתחתנו בחודש מאי הוא גבוה יותר, ומציעים יחס של 11 ל-4 לכל מי שייקח את הסיכוי להמר על החודש בו יתחתנו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק