בעקבות הנאום: נסגרה הכניסה לי-ם

גם הערב נמשכים שיבושי התנועה בבירה בעקבות ביקור אובמה: צומת הכניסה לירושלים נסגר בעקבות נאומו של נשיא ארה"ב בבנייני האומה בכניסה לעיר. בהמשך ייחסמו הרחובות ז'בוטינסקי, הנשיא והמלך דוד לקראת ביקור אובמה בבית הנשיא

הכניסה הפקוקה לירושלים, הערב (חדשות 2)

בעקבות נאומו של הנשיא אובמה בבנייני האומה, נחסם לתנועה צומת הכניסה לעיר. אין אפשרות לנסוע מגינות סחרוב לירושלים, ואין אפשרות לצאת מירושלים לכביש מספר 1 לתל אביב. התנועה מופנית על ידי שוטרי התנועה לכביש 9 דרך צומת הארזים. התחבורה הציבורית לירושלים תיכנס לתחנה המרכזית דרך כביש בגין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אובמה אמר לקהל בבנייני האומה כי "כל עוד אמריקה פה אתם לא לבד", והדבר הזה הפך נכן שבעתיים לגבי הנהגים בכבישים בבירה. שיבושי התנועה הקשים בירושלים החלו בשעות הצהריים ונמשכים גם הערב, עם נאומו של הנשיא בבנייני האומה וארוחת הערב הממלכתית בבית הנשיא. הרחובות הבאים יהיו סגורים לתנועת רכב ולחניה: רחוב המלך דוד מצומת המכס עד גן הפעמון, אמיל בוטה, מאפו, לינקולן, וושינגטון לכיוון המלך דוד.

הסיבה לפקיים - אובמה נואם, הערב (חדשות 2)

כמו כן, בירושלים תיאסר החניה ברחובות הבאים: אדמוני, דוד המלך, כיכר המכס, אגרון, פריז, רמב"ן, רופין, שמואל וייז, שדרות המוזיאונים, קפלן, בן צבי, שז"ר, נשיא שישי, בנייני האומה, מוזיאון ישראל, חניית המוזיאון, חניית בנייני האומה, קרן היסוד, סמולנסקין, ארלוזורוב, כיכר פלומר, ז'בוטינסקי, דוד רמז, דרך חברון, דניאל ינובסקי, העסקן, קולץ, פלוסר.

חסימת רחובות על פי שעות:
בין השעות 17:40 ל-19:00: קורץ, לנקין, העסקן, ינובסקי, דרך חברון, דוד רמז, המלך דוד.
בין 18:45 ל-22:15: המלך דוד, ז'בוטינסקי, הנשיא.

במקביל צפויים שיבושים בקווי התחבורה הציבורית בכל רחבי העיר. לפרטים מוקד כל קו 8787 *. נושאים עירוניים - מוקד עירוני 106.

מחוז ירושלים מפעיל מרכז מידע לציבור, שמספרו: 1700-553-100 במהלך כל שעות היממה. השוטרים ישיבו על שאלות בנושאי הסדרי תנועה, סגירות כבישים, גרירות כלי רכב על צירי התנועה ועל כל שאלה או בעיה אשר יתעוררו בעקבות הביקור.

אובמה בישראל - סיקור מלא:

לכבוד אובמה: טיפסו על גשר המיתרים

צפו: האנשים שמאחורי הביקור הנשיאותי

כך הכתבים הזרים מסקרים את אובמה

אובמה ונתניהו החליפו מתנות

יום ה': אילו כבישים ייסגרו היום לתנועה?

צפו: לוח הזמנים המלא ליום השני בישראל

בזמן ביקור אובמה: רקטות שוגרו לעבר הדרום