אובמה לנתניהו: "הבנים שלך יפים – בגלל רעייתך שרה"

רגע לפני פתיחת הנאום הרשמי במעון ראש הממשלה, הודה אובמה לאירוח החם שקיבל בבית נתניהו. "עדכנתי את ראש הממשלה שהבנים שלו שהם נראים ממש טוב, ושהם קיבלו את המראה שלהם משרה", הוא התבדח. צפו

כדי לשבור את הקרח, פתח נשיא ארצות הברית ברק אובמה את נאומו במעון ראש הממשלה במחמאות על האירוח החם שקיבל מבית משפחת נתניהו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"תודה לראש הממשלה נתניהו על המילים שלך ועל קבלת הפנים הנהדרת שלך. תודה מיוחדת לשרה ולבנייך על קבלת הפנים והאירוח החם", ציין אובמה בפתח דבריו למשמע האורחים והעיתונאים הרבים. "עדכנתי את ראש הממשלה שהבנים שלו שהם נראים ממש טוב, ושהם קיבלו את המראה שלהם משרה".

לדבריו, נתניהו אמר לו את אותו הדבר על בנותיו סשה ומליה - שלא הגיעו לביקור. "המטרה שלנו הוא להינשא לנשים שהם טובות יותר מאיתנו", הוסיף. מוקדם יותר, כשהגיע לבית ראש הממשלה אמר אובמה לנתניהו ורעייתו כי אשתו מישל מאוד רצתה להגיע.

בשיחה שהתקיימה מוקדם יותר בין יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה לאובמה, ונקלטה במצלמות אמר לו הראשון כי הוא "חתיך" ודרש לשלומן של שתי בנותיו. הוא אף סיפר לאובמה כי הוא לומד יחסים בינלאומיים בירושלים. "אבא שלי לא רוצה שאני אהיה בפוליטיקה", הוא חשף, כשהוריו לצדו.

אובמה בישראל - הסיקור המלא:

מלכת היופי: אולי אלמד את אובמה עברית

העולם מדווח: הכוכב בארץ הסקפטית

מחאה לאובמה: מאחז פלסטיני ב-E1

צפו: טקס קבלת הפנים המלא בנתב"ג

יאיר נתניהו לאובמה: אבא לא רוצה שאכנס לפוליטיקה

אובמה לפרס: ילדי ישראל ראויים לשלום

אובמה נחת בישראל ודיבר בעברית: "טוב להיות שוב בארץ"

אובמה הסיר את הז'קט - נתניהו אחריו

ביקור אובמה: באנימציה הכל ורוד

הווידאופדיה: מי אתה ברק אובמה?