יאיר נתניהו לאובמה: "אבא לא רוצה שאהיה בפוליטיקה"

בשיחה נדירה עם נשיא ארצות הברית ברק אובמה, אמר יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, כי "אבא לא רוצה שאהיה בפוליטיקה". אובמה איחל לו בהצלחה, ואמר כי הוא שמח לראות אותו. כך זה נראה

יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, זכה היום לשתי דקות מרגשות במיוחד כשנשיא ארצות הברית ברק אובמה התפנה לשיחה קצרה איתו, רגע לפני שנועד עם אביו ביחידות. המצלמה הצליחה לקלוט חלק מהשיחה, במהלכה אמר יאיר לאובמה: "אבא שלי לא רוצה שאהיה בפוליטיקה". בהמשך, במסיבת עיתונאים של השניים אמר אובמה: "אמרתי לראש הממשלה נתניהו שיש לו שני בנים נאים מאוד. נישאנו לנשים טובות מאיתנו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשיחה הקצרה, שהתקיימה בנוכחות ראש הממשלה נתניהו ושרה רעייתו, אמר אובמה ליאיר כי הוא שמח מאוד לראות אותו ואיחל לו בהצלחה. בנוסף, יאיר שאל לשלומן של בנותיו של אובמה, שלא הגיעו לביקור. בסיום השיחה נתניהו הצעיר נופף לו לשלום והודה לו.

רה"מ מפקח. יאיר ואובמה (חדשות 2)

הפגישה עם בן ראש הממשלה התקיימה במקריות, ולא נהוגה בדרך כלל בביקורים של הנשיא במדינות העולם. עוד לפני כן, אובמה חתם על ספר בית ראש הממשלה, בזמן שהיה עם ראש הממשלה ורעייתו. "זהו כבוד גדול בשבילי", הוא כתב.

אשתו של אובמה, מישל לא הגיעה לביקור ונשארה בבית הלבן בוושינגטון כדי לדאוג לילדות הנשיא, שנמצאות בבית הספר. "היא מאוד רצתה לבוא", אמר אובמה לרעיית ראש הממשלה.

אובמה בישראל - הסיקור המלא:

"עמדתי להתמוטט בזמן ששרתי לאובמה"

אובמה בישראל: הטקס המלא בנתב"ג. צפו

הקצין שפגש את אובמה: "משהו של פעם בחיים"

קבלת הפנים לנשיא אובמה - בתמונות

אובמה הסיר את הז'קט - נתניהו אחריו

בתי הקפה בירושלים מחכים להזמנה נשיאותית

ביקור אובמה: באנימציה הכל ורוד

צפו: מסלול יומו הראשון של אובמה בישראל

לו"ז צפוף, הסוגייה הדחופה - סוריה

הווידאופדיה: מי אתה ברק אובמה?