מה כתב אובמה בספר האורחים של בית הנשיא?

לאחר שהתקבל בשירה ובדגלים בבית הנשיא, ברק אובמה מצא זמן לכתוב בספר האורחים המפורסם של הנשיא שמעון פרס. הוא אמנם הסתפק בשני משפטים בלבד – אך החמיא בהם לפרס. "פרס תרם לכל תחום בחברה הישראלית". צפו

הקדשה מיוחדת נוספה לספר האורחים המפורסם של בית הנשיא: נשיא ארצות הברית ברק אובמה מצא זמן לכתוב בו ולהחמיא לנשיא המדינה שמעון פרס. זמן קצר לאחר שהוא התקבל בחגיגיות לקולות הילדים שנשאו דגלים של ארצות הברית וישראל, הוא התפנה למשימה שהכין מבעוד מועד, ולעיני המצלמה כתב בספר המפורסם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"זהו כבוד גדול לבקר בישראל ולהדגיש מחדש שנים של ידידות בין המדינות והעמים שלנו. בנוסף, זהו כבוד גדול להתארח אצל הנשיא פרס, שתרם לכל תחום בחברה הישראלית", הוא כתב בספר. מיד לאחר מכן הוא והנשיא נכנסו לפגישה בארבע עיניים, כלשאחריה הם נשאו נאומים בהם התייחסו לביקור ההיסטורי. לאחר מכן הוא עזב עם פמלייתו לבית ראש הממשלה נתניהו.

נפגשו בארבע עיניים. פרס ואובמה (רויטרס)

גם בבית ראש הממשלה, כשלצדו נתניהו ורעייתו שרה נתניהו כתב אובמה בספר של בית ראש הממשלה. "זה כבוד גדול להיות כאן", נכתב. לאחר מכן השניים ייפגשו בארבע עיניים ויעסקו בעניין המשא ומתן התקוע עם הפלסטינים, האיום האירני והמשבר המחריף בסוריה.  

החמיא לפרס. אובמה כותב (חדשות 2)

אובמה בישראל - הסיקור המלא:

"עמדתי להתמוטט בזמן ששרתי לאובמה"

אובמה בישראל: הטקס המלא בנתב"ג. צפו

הקצין שפגש את אובמה: "משהו של פעם בחיים"

קבלת הפנים לנשיא אובמה - בתמונות

אובמה הסיר את הז'קט - נתניהו אחריו

בתי הקפה בירושלים מחכים להזמנה נשיאותית

ביקור אובמה: באנימציה הכל ורוד

צפו: מסלול יומו הראשון של אובמה בישראל

לו"ז צפוף, הסוגייה הדחופה - סוריה

הווידאופדיה: מי אתה ברק אובמה?