נתניהו לאובמה בעקבות הריאיון לחדשות 2: "סידרנו לך גם שפם מזויף"

בשיאו של הנאום המכובד בקבלת הפנים שנערכה לנשיא אובמה בנתב"ג, החליט רה"מ להתייחס לבקשה שהעלה הנשיא האמריקני בריאיון ליונית לוי טרם ביקורו. "שמעתי שאתה רוצה לבקר בבר בת"א, אז סידרנו לך סיבוב בכמה מהם", אמר נתניהו לאובמה המחוייך

ראש הממשלה נתניהו הרעיף ברכות ומחמאות רבות על הנשיא אובמה בנאומו במהלך קבלת הפנים שהתקיימה לכבודו בנמל התעופה בן גוריון בצהריים, אך יותר מכולן, בלטה התייחסותו של נתניהו לבקשה שהעלה הנשיא בריאיון שהעניק לחדשות 2: סיבוב ברים בתל אביב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"הייתי רוצה לקפוץ לבר בתל אביב", אמר אובמה לפני כשבוע  בריאיון בבית הלבן ליונית לוי. "לפעמים אני חולם שאני מדביק שפם מזויף ומסתובב בין האנשים", אמר אז כשנשאל מה היה מעוניין לעשות בעת ביקורו בישראל.

"ניקח אותך לכמה ברים", אובמה מחוייך (חדשות 2)

"ראיתי את הריאיון שלך בטלוויזיה", פנה היום נתניהו לנשיא האמריקני בנאום שפתח את הביקור ההיסטורי. "אז בחרנו לך כמה ברים בתל אביב, ואפילו מצאנו לך שפם מזוייף". הנשיא אובמה לא הסתיר את חיוכו, וצחק למשמע האיזכור וההתייחסות לבקשות שהעלה במהלך הריאיון.

נתניהו ניצל את ההזדמנות להודות לנשיא האמריקני על הידידות "ארוכת השנים" לדבריו, בין העמים. "אנחנו מעריכים את הידידות שאתה מפגין", אמר נתניהו וחתם כי הוא והממשלה בישראל שותפים לתקווה של אובמה ל"שגשוג ופריחה במזרח התיכון".

אובמה בישראל - הסיקור המלא:

צפו: מסלול יומו הראשון של אובמה בישראל

אילו כבישים ייסגרו היום (רביעי) לתנועה

לו"ז צפוף, הסוגייה הדחופה - סוריה

גלעד שליט: "אובמה, שלח את אחינו יהונתן!"

ברקת לירושלמים: "היו סבלניים"

ג'ון קרי נחת בישראל

הווידאופדיה: מי אתה ברק אובמה?