בית לחם: צעירים הציתו את תמונת אובמה

רבים מאזרחי ישראל נרגשים לקראת בואו של נשיא ארה"ב לארץ, אבל יש מי שמביע מחאה על הביקור הצפוי. "אל תבוא לכאן עם הסלולרי המתקדם שלך", כתבו הצעירים בבית לחם על כרזה, "אין לנו 3G". לאחר מכן, הם הציתו את הכרזה ואת תמונתו של הנשיא האמריקני

מסר לאובמה: לקראת ביקורו הצפוי של נשיא ארצות הברית ברק אובמה בישראל, תועדו היום צעירים בבית לחם כשהם שורפים כרזה ענקית הנושאת את תמונתו. לא רחוק מהמפגינים נחתו מסוקי הצבא של ארצות הברית במנחת המטוסים של יאסר ערפאת בבית לחם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

תחילה, אחד הצעירים זרק נעל לעבר הכרזה הגדולה, ולאחר מכן שאר הצעירים הורידו אותה והחלו להצית אותה. בכרזה נכתב: "אובמה, אל תביא לכאן את הסלולרי המתקדם שלך. אין לנו 3G".

בית לחם, היום (חדשות 2)

יש גם מי שמברך את אובמה בבואו לישראל

בחוף הים, בשוק הכרמל, ברחבי הארץ ובמבחר שפות - אזרחי ישראל התגייסו למען אובמה: יומיים לביקורו של הנשיא האמריקני - השיקה שגרירות ארצות הברית בישראל סרטון וידאו המקדם את פני הנשיא.

הסרטון, הנושא את הכותרת "ברוך הבא אובמה", הופק לקראת ביקורו של הנשיא האמריקני בארץ הקודש בעזרתם האדיבה של אזרחי ישראל, שהסכימו להצטלם כשהם מחזיקים שלטים המברכים את אובמה.

בית לחם, היום (חדשות 2)

בסרטון משתתפים ישראלים רבים ששלחו תמונות וסרטונים המברכים את הנשיא אובמה בברכת "ברוך הבא", וכן ישראלים שהצטלמו עם בובת הקרטון של הנשיא במקומות שונים בארץ.

אובמה בישראל - הסיקור המלא:

מבצע צבאי: כך יאובטח אובמה

גלעד שליט קרא לשחרורו של פולארד

במיוחד לכבוד ביקור אובמה: כיפת ברזל תוצב בנתב"ג?

"החלום שלי - שג'ונתן יהיה בבית בליל הסדר"

דגלים ומנקים: י-ם נערכת לאובמה

"הרגיעו את השטח לקראת ביקור אובמה"

בגלל ביקור אובמה: נדחה דיון ב-E1

לקראת אובמה: בעזה מבטיחים הסלמה

הפקקים באים: היכונו לביקור אובמה

15,000 שוטרים יאבטחו את אובמה

פשקווילים לאובמה: "שיציל אותנו מהציונים"

לראשונה: הנשיא אובמה יבקר בישראל