ירושלים נערכת לביקור: תרגיל חילוץ במלונו של אובמה

בבירה מתכוננים ביתר שאת לקראת ביקורו ההיסטורי של ברק אובמה בשבוע הבא בישראל. אתמול נערכה חזרה גנרלית על המסלול שאותו יעבור הנשיא האמריקני וכן בוצע תרגיל חילוץ במלון שבו ישהה הנשיא במהלך הביקור. צפו בתמונות

חמישה ימים לפני ביקורו ההיסטורי של נשיא ארצות הברית, ברק אובמה, בישראל - וההכנות נכנסות להילוך גבוה: אמש בוצע בירושלים בפעם הראשונה תרגול לקראת מעבר השיירה של הנשיא האמריקני ברחבי העיר. משטרת ישראל, מגן דוד אדום וצוותי אבטחה ישראלים ואמריקניים שיתפו פעולה ולקחו חלק במבצע שדימה את נסיעתו של אובמה ברחבי הבירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במקביל, בוצע אמש תרגיל חילוץ בשעת חירום במלון המלך דוד שבו ישהה הנשיא האמריקני במהלך ימי ביקורו. כמו כן, ביצעו כוחות ההצלה הדמיה של הנסיעה בצירי התנועה ובעורקי התחבורה הראשיים בירושלים. "השיירה הנשיאותית" יצאה בשעות הלילה מאזור משרד החוץ והמשיכה בנסיעתה לכיוון בנייני האומה. במהלך הנסיעה ביצעו הרכבים מספר עצירות בנקודות שונות ברחבי העיר בהתאם ללוח הזמנים המתוכנן לנשיא האמריקני.

המכוניות המשוריינות, ובהם גם הרכב המדמה את רכבו של אובמה עברו במסלולה של פמליית הנשיא האמריקני והשיירה תרגלה תרחישים שונים בהם היא עלולה להיתקל במהלך הביקור. בעקבות ההיערכות, נחסמו אמש לסירוגין מספר צירים בירושלים - ולא התאפשרה תנועת כלי רכב במקום.

אובמה בישראל - הסיקור המלא:

גלעד שליט קרא לשחרורו של פולארד

במיוחד לכבוד ביקור אובמה: כיפת ברזל תוצב בנתב"ג?

"החלום שלי - שג'ונתן יהיה בבית בליל הסדר"

דגלים ומנקים: י-ם נערכת לאובמה

"הרגיעו את השטח לקראת ביקור אובמה"

בגלל ביקור אובמה: נדחה דיון ב-E1

לקראת אובמה: בעזה מבטיחים הסלמה

הפקקים באים: היכונו לביקור אובמה

15,000 שוטרים יאבטחו את אובמה

פשקווילים לאובמה: "שיציל אותנו מהציונים"

לראשונה: הנשיא אובמה יבקר בישראל