פשקווילים בירושלים: "אובמה - תציל אותנו מהציונים הזדוניים"

מודעות שנתלו ברחבי שכונת מאה שערים מבשרות על בואו של נשיא ארה"ב ברק אובמה ומביעות תקווה שאובמה יפעל על מנת למנוע את גיוס החרדים לצה"ל בכפייה. "שיפעיל את השפעתו להציל מאות אלפי יהודים מהתנכלויות זדוניות של הציונים", נכתב במודעות

פשקווילים לאובמה בי-ם, היום (חדשות 2)

ימים אחדים לפני ביקורו בישראל, ולא רק הדגלים מחכים לאובמה, אלא גם הפשקווילים. מודעות שפוזרו היום בשכונת מאה שערים בירושלים מבשרות על בואו של נשיא ארה"ב ומאחלות לו "ברוך הבא". אלא שהנימה המפוייסת לא מופיעה בהמשך המודעות, שמבקשות לגייס את הנשיא למאבק נגד השוויון בנטל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"במעמד קבלת הפנים", מבטיחים הפשקווילים, "תגיש היהדות החרדית לכבוד הנשיא הנעלה את בקשת ותחנוני כלל היהודים האורתודוקסים בארץ הקודש, שיעשה ויפעיל את השפעתו להציל מאות אלפי יהודים מהתנכלויות מרושעות וזדוניות על ידי הציונים".

במודעות מוסבר שההתנכלויות הציוניות הן "להעבירם חלילה על הדת בכלל, ובכפיה לגיוס לצבא בפרט, שהוא נגד הדת ונגד כל צדק ויושר ומוסר אנושי. אנו מקווים שהנשיא ישחרר אותנו מתחת ההשתלטות הכופרת הציונית".

לסיכום, הבטיחו הפשקווילים לברך את הנשיא האמריקני במיטב הברכות אם יפעל על פי בקשתם: "אלוקי ישראל ייטב עם המיטיב לעמו בשנות שלווה והצלחה, ובכל אשר יפנה ישכיל לטובת הממלכה האדירה 'ארצות הברית' וטובת כלל האנושות כמשאת נפש הנשיא וממשלתו", נכתב.