המלון של אובמה בישראל: יעד מבוצר

השתילים כבר מוכנים, מתכוני התבשילים נשארים בסוד, והקומה נסגרה הרמטית – מלון קינג דייויד בירושלים בהיערכות שיא לקראת ביקורו של נשיא ארצות הברית אובמה בעוד כשבועיים. דגלי ארה"ב נתלו במקום והמלון הפך ל"יעד מבוצר". כתבנו ביקר שם

ביקורו של נשיא ארצות הברית ברק אובמה בעוד שבועיים בישראל, מצריך הכנות רבות במלון קינג דייויד בירושלים - שם ישכון עם פמלייתו. המלון הפך בימים האחרונים ל"יעד מבוצר", והקומה בה ילון סגורה כבר מעכשיו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

233 חדרים יוקצו לפמלייתו של הנשיא האמריקני, וחלק מאנשיו ישוכנו במלונות אחרים. כחלק מההכנות, נתלו ברחבי המלון דגלי ארצות הברית וכן 600 שתילים יישתלו במתחם. בבית המלון שומרים על חשאיות שיא בכל הקשור לביקורו גם בנושא התפריט, וצוות המטבח בכוננות שיא לקראת האירוע המרגש.

מכולת המזון. שלא יהיה מחסור (חדשות 2)

"נהיה ערוכים למלא כל דרישה של הפמליה בכל שעה של היום והלילה", הדגיש בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט ערן גפן, סגן השף של מלון קינג דייויד, שלא נידב פרטים על התבשילים המתוכננים. בשל הביקור, רחוב קינג דייויד ייסגר לתנועת כלי רכב, ומכולה מיוחדת ובתוכה מוצרי מזון הובאה במיוחד, כדי למנוע מצב של מחסור במצרכים.

עוד שבועיים הוא כאן. אובמה (פייסבוק)

"אנחנו בהיערכות שיא ונדאג לכל אנשי פמלייתו של הנשיא - המלון לובש חג", סיכם מנהל המלון דרור דנינו. אגב, מספר אורחים בודדים שהזמינו חדרים עוד לפני שהנשיא קבע את מועד הביקור, יהיו ברי-מזל - וילונו במלון כמתוכנן. זו לא הפעם הראשונה שאובמה מבקר במלון, עם זאת, הפעם זה הביקור הראשון שלו כנשיא.