שרית חדד שרה לחטופים: "שמע ישראל". צפו

הזמרת שרית חדד השתתפה בתפילת נשים בשומרון והקדישה את השיר "כשהלב בוכה" לחטופים. "שהילדים יחזרו אלינו לעם ישראל", היא אמרה וחיבקה את את בנות המשפחה של החטוף נפתלי פרנקל. צפו באירוע המרגש

יחד עם עוד יותר מאלף נשים, הגיעה אמש (ג') הזמרת שרית חדד לתפילת נשים לשחרור הנערים החטופים בשומרון - שרה, התפללה ואף הזילה דמעה כשחיבקה את קרובות המשפחה של אחד החטופים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התפילה פתחה את כנס הנשים השנתי של הוועדה לקידום מעמד האשה במועצה האזורית שומרון. לאירוע הגיעו גם בנות הדוד של החטוף נפתלי פרנקל שקראו פרקי תהילים עם הרבנית לבנון ונשאו דברים.

שרית חדד התרגשה, הזילה דמעה חיבקה את בנות המשפחה של החטוף ושרה את השיר "כשהלב בוכה", אותו הקדישה לשלושת החטופים: גיל-עד שער, נפתלי פרנקל ואייל יפרח. "כל כולי תקווה שהילדים שלנו יחזרו הביתה בשלום בעזרת השם, יחזרו לאמהות שלהם, למשפחות שלהם ולכל עם ישראל", אמרה חדד.

"שהילדים יחזרו בשלום" (גילי צידון)

צמידים צהובים חולקו: "שובו בנים"

בנות הדוד של פרנקל, רחלי פרנקל והדס וויצ'נר, ריגשו את הקהל כשאמרו: "תודה רבה לכולכן שהגעתן והתפללתן איתנו. זה מאוד משמעותי למשפחה לדעת שבימים הלא פשוטים האלו עם ישראל נמצא איתנו. התחושה של סיפור לאומי ולא רק סיפור משפחתי זה נותן הרבה כוח להתמודד. אנחנו מאמינים בלב שלם שבזכות העם הטוב הזה ובזכות האנשים בעם הזה והתפילות והאנרגיות הטובות שמכוונות בקרוב בע"ה הקב"ה יחזיר את הבנים".

ענדה צמיד צהוב (מאיר ברכיה)

"עוברים עלינו ימים לא פשוטים, והתלבטנו מאוד אם לקיים את האירוע הזה", אמר גרשון מסיקה ראש המועצה האזורית שומרון, "אבל החלטנו שממשיכים למרות הכל, שלא מבטלים אירועים ולא משנים את השגרה. לא נותנים לטרור לנצח". יוסי דגן, מ"מ ראש המועצה שנכח באירוע הוסיף כי: "עם ישראל מראה בימים אלה רוח של ערבות הדדית".

לכבוד האירוע, שמתקיים זו השנה החמישית, וכחלק מהפעילות למען שחרור הילדים החטופים, הפיקו אימהות השומרון צמידים הקוראים לשחרור הנערים. צמידים בצבע צהוב ועליהם הכיתוב "שובו בנים". את הצמידים ענדו כל הנשים שהגיעו לאירוע וכן הזמרת שרית חדד ובנות המשפחה של החטוף.

לפניות לכתב: Matanh@ch2news.tv