"הצבא הכי חכם בעולם לא מבין שאנחנו חברת הפקות ולא חברת שידור?"

צה"ל פשט על תחנת שידור הקשורה לחמאס, אבל בחברת ההפקות שממנה הוחרם ציוד מכחישים כל קשר לארגון הטרור. "אנחנו חברה פרטית, בלי קשר לחמאס, שעובדת גם עם ערוצי טלוויזיה מישראל", אמרו הבעלים לחדשות 2 Online. גורמים צבאיים: הפעילות נעשתה כנגד יעדים הפועלים עם חמאס במסווה משרדים אזרחיים

התחנה אחרי הפשיטה, היום (טרנסמדיה הפקות)

חיילי צה"ל פשטו בלילה האחרון לא רק על בתים של מבוקשים בגדה, אלא גם על גורמי תקשורת פלסטינים בטענה שאלו מקושרים לחמאס ומפיצים מסרים של שנאה. אחד היעדים לפשיטה היה משרד הפקות פלסטיני בשם "טרנסמדיה", אך שם טוענים הבוקר בשיחה עם חדשות 2 Online- אין לנו שום קשר לחמאס, אנחנו מספקים שירות לתחנות אחרות, כולל תחנות טלוויזיה בישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

דובר צה"ל הודיע כי במסגרת מבצע 'שובו אחים' שיצא לדרכו בסוף השבוע בעקבות חטיפת שלושת הנערים הישראלים בגוש עציון, השתלט צה"ל על תחנת הרדיו אל-אקצה והשבית את שידוריה. "מדובר בצעד לו יש חשיבות תודעתית מאוד גדולה, כיוון שהתחנה מפיצה מסרי שנאה והסתה רבים", הסבירו בצבא.

"נזק של מאות אלפים", התחנה, היום (טרנסמדיה הפקות)

אחד היעדים בפשיטה היה משרדי חברת ההפקות הפלסטינית טרנסמדיה בחברון וברמאללה. ממשרדי החברה הוחרם ציוד תקשורת, אך בחברה טוענים כי מדובר בטעות בכתובת.

"אנחנו עובדים גם עם ערוצים מישראל"

"אנחנו חברת הפקות פרטית שיש לה אישור ממשרד התקשורת הפלסטיני, שכידוע נשלט על ידי הפת"ח", אמרו לחדשות 2 Online בעלי החברה. "אנחנו חברה שנותנת שירות לחברות זרות ומקומיות בלי שום קשר לחמאס. הטלוויזיה של חמאס לוקחת מאיתנו חומרים שאנחנו מצלמים, בדיוק כמו הטלוויזיה הטורקית, i24 ואפילו ערוצי טלוויזיה בישראל משתמשים בשירות שלנו".

אולפן החברה לפני הפשיטה (עמוד הפייסבוק של החברה)

בחברה טוענים כי צה"ל לקח מהמקום ציוד בשווי מאות אלפי שקלים. "זה ציוד שידור יקר שאי אפשר לעבוד בלעדיו", אמרו בחברה. "אנחנו אנשים חילונים, בלי שום קשר לחמאס או פעולה משותפת איתו. החיילים שלכם אמורים להיות הצבא הכי חכם בעולם - הם לא יכלו להיכנס לאתר האינטרנט או לעמוד הפייסבוק שלנו ולראות שאנחנו חברת הפקות ולא חברת שידור?", מוסיפים שם.

בתגובה לדברים, אמרו גורמים צבאיים כי הפעילות הלילית נעשתה כנגד יעדים הפועלים עם החמאס, במסווה של משרדים אזרחיים. מלשכת מתאם פעולות הצבא בשטחים סירבו להתייחס.

מבצע "שובו אחים" - עדכונים אחרונים:

הצצה: "העיניים של צה"ל" במבצע להשבת החטופים

אהרונוביץ': "הביקורת על המשטרה - מוצדקת"

50 משוחררים מעסקת שליט נעצרו במהלך הלילה

הוריו של גיל-עד שאער: "אין בלבנו תרעומת על המשטרה"

"חמאס ביו"ש ישלם מחיר כבד מאוד"

אמו של החטוף במכתב ללוחמים: "סומכים עליכם ב-200%"

מפקד פיקוד מרכז: "ראשי חמאס מרגישים את הפגיעה"

הסערה נמשכת: תלונה במשטרה נגד ח"כ זועבי

"הופתעו כשנכנסנו": כך פשטו הכוחות על שכם

שגריר ישראל לאו"ם על פרשת החטיפה: "איפה אתם?"

צה"ל לחיילים: למחוק שמועות על החטיפה בוואטסאפ

לזה מחכים: אותות חיים מחטופים

הקבינט התכנס: גם האסירים ישלמו מחיר

קרב בכנסת: "סתמי את הפה, את גזענית"

משפחות הנערים נפגשו: "מתגעגעים אליכם, תהיו חזקים"

גם ניו יורק מתגייסת למען הנערים החטופים

הפעילות התרחבה גם לשכם: 200 עצורים מתחילת המבצע‎