הורי החטוף במכתב ללוחמים: "אתם בנינו, סומכים עליכם ב-200%"

רחל ואברהם, הוריו של החטוף נפתלי פרנקל, העבירו לצוות "במחנה" מכתב שכתבו לחיילים הלוחמים שמחפשים אחר בנה ואחר שני הנעדרים הנוספים: "אנחנו מרגישים שאתם כולכם קצת בנים שלנו, ה' ישמור צאתכם ובואכם מעתה ועד עולם"

המכתב (רויטרס, "במחנה")

פנייה נרגשת מהורי החטוף ללוחמי צה"ל: רחל ואברהם פרנקל, הוריו של נפתלי בן ה-16 מנוף איילון, ביקשו מצוות העיתון "במחנה" שביקר בבית להעביר מכתב לכל החיילים הלוחמים שנמצאים בשטח ומחפשים אחר בנם כבר חמישה ימים ברציפות, והדגישו: "כל מילה ופסיק נכתבו מהלב".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"המצב ההזוי הזה יצר אצלנו סוג של תודעה מורחבת, בה כל אחד ואחד מכם מרגיש עבורנו כבנינו ממש. אומרים שאייל, גיל-עד ונפתלי הם הילדים של כולם - אנחנו מרגישים שאתם כולכם קצת בנים שלנו", כתבה האם בדמעות בשם שני ההורים. 

"שנתנו נודדת במחשבות על נפתלי ובתפילות שכל אחד ואחד מכם ישוב הביתה בריא ושלם ובתחושה שהוא, בשליחות מדינת ישראל עשה את כל מה שאפשר, עשה טוב ויעשה נכון. אנחנו מחבקים אתכם, ההורים והאחים שלכם. סומכים עליכם ב-200% ומודים לכם מעבר למה שמילים יכולות לתאר. ה' עמכם. ה' ישמור צאתכם ובואכם מעתה ועד עולם", חתמו רחלי ואברהם פרנקל על המכתב.

פנתה ללוחמים במכתב מרגש. פרנקל (חדשות 2)

המשפחות נפגשו לראשונה: "מרגישים חיבוק אדיר"

הורי הנערים החטופים נפגשו היום לראשונה, בבית משפחת פרנקל בנוף איילון. "המפגש הזה היה מאוד משמעותי עבורנו ומאוד חשוב", סיפרה רחל פרנקל, אמו של נפתלי בתום הפגישה המרגשת. "פגשנו אנשים טובים, חזקים ומלאי ביטחון בבורא עולם", הוסיפה פרנקל על הפגישה. "אנחנו רוצים לחזק את כוחות הביטחון שעובדים יומם ולילה ואת ראש הממשלה שעומד איתנו בקשר. אנחנו מתפללים שכל החיילים והילדים שלנו יחזרו ללא פגע".

פרנקל הודתה לאזרחים הרבים המסייעים למשפחות בתקופה קשה זו, וקראה לציבור בישראל להתפלל לשלום הנערים. "אנחנו אסירי תודה לכל מי שמעורב במאמץ האדיר הזה", אמרה האם. "אנחנו מרגישים חיבוק אדיר מכל עם ישראל. זה מלווה אתנו שעשה שעה וזה מחזק אותנו".

הבן החטוף, נפתלי פרנקל

לאחר מכן היא ביקשה לפנות ישירות לבנים, בתקווה שהמסר יועבר אליהם ויחזק את ידם. "אנחנו רוצים לחזק את הילדים: אייל, גיל-עד ונפתלי, אנחנו אוהבים אתכם ומתגעגעים אליכם מאוד, תהיו חזקים", אמרה פרנקל.

במהלך הפגישה המשולשת שוחח ראש הממשלה בנימין נתניהו עם המשפחות, וביקש להעביר מסר שהמאמצים למציאת הבנים נמשכים בכל האמצעים הקיימים. "אנחנו עושים הכל כדי למצוא את אייל, גיל-עד ונפתלי. בשטח אנחנו מפעילים מאמץ מבצעי ומודיעיני עצום למטרה זאת", אמר נתניהו. "בשם אזרחי ישראל אני מבקש לחזק את רוחכם".

מבצע "שובו אחים" - עדכונים אחרונים:

מפקד פיקוד מרכז: "ראשי חמאס מרגישים את הפגיעה"

הסערה נמשכת: תלונה במשטרה נגד ח"כ זועבי

"הופתעו כשנכנסנו": כך פשטו הכוחות על שכם

שגריר ישראל לאו"ם על פרשת החטיפה: "איפה אתם?"

צה"ל לחיילים: למחוק שמועות על החטיפה בוואטסאפ

לזה מחכים: אותות חיים מחטופים

הקבינט התכנס: גם האסירים ישלמו מחיר

קרב בכנסת: "סתמי את הפה, את גזענית"

משפחות הנערים נפגשו: "מתגעגעים אליכם, תהיו חזקים"

גם ניו יורק מתגייסת למען הנערים החטופים

הפעילות התרחבה גם לשכם: 200 עצורים מתחילת המבצע‎

לפניות לכתב: Matanh@ch2news.tv