אסתר פולארד ביקרה את משפחות החטופים: "יונתן דואג להם"

רעייתו של המרגל הישראלי הכלוא בארה"ב הגיעה אל משפחותיהם של הנערים החטופים והביעה בפניהם את דאגתו של בעלה. "הוא שלח אותי למשפחות והם הביעו הערכה על כך שיונתן חושב עליהם", אמרה אסתר פולארד. "ציפיתי לשמוע כעס, אבל שמעתי רק תקווה"

אסתר פולארד, אשתו של המרגל הישראלי ג'ונתן פולארד, הכלוא בארצות הברית, הגיעה היום (ב') לבקר בבתיהם של משפחות הנערים שנחטפו ומסרה להם את דאגתו של בעלה. "יונתן מאוד מודאג ושואל איך הם מרגישים, הוא שלח אותי למשפחות", אמרה פולארד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

רעייתו של פולארד אמרה כי בעוד החיפושים אחרי יקיריהם נמשכים, לא שמעה אף תלונה מהמשפחות. "איזה משפחות נהדרות, מיוחדות, קטונתי בפניהם", סיפרה אסתר פולארד. "הם הביעו הערכה על כך שיונתן חושב עליהם ודואג להם ומסרו מסרים של חיזוק. לא ציפיתי לזה, ציפיתי לאיזו מילה של דאגה או כעס ולא שמעתי לא ביקורת, לא דיכאון, רק תקווה".

עוד דיברה אסתר על תחושה של כאב משותף. "אנחנו עם אחד כולנו בצער בגלל הבנים, בצער בגלל יונתן, כולנו משתתפים באותו צער. בעזרת השם בזכות זה שאנחנו משתתפים האחד עם השני וכולנו פועלים לשובם של הבנים הביתה, עוד נראה ניסים ונפלאות".

אמו של אייל יפרח. "העם מתפלל עליך" (חדשות 2)

אמו של אייל יפרח: "תקרעו שערי שמיים"

מוקדם יותר, יותר משלוש יממות לאחר החטיפה, ביקשה איריס יפרח, אמו של החטוף אייל יפרח בן ה-19 מעם ישראל להמשיך בתפילות. "תמשיכו להתפלל ולקרוע שערי שמיים, אני מתחננת מעמקי ליבי", קראה האם.

היא פנתה לבנה ישירות ואמרה: "איילי שלנו, אנחנו אוהבים אותך, עם ישראל מתפלל עליך - תראה איזה יופי של עם. תחבק חזק את גיל-עד ונפתלי, אתה חזק בשבילם ובשביל כולנו".

יפרח הביעה תקווה שבנה ושני הנעדרים הנוספים ישובו במהרה ובשלום: "הלב שלנו קרוע ושבור, הלב מאמין שאתם תחזרו הביתה בשלום בריאים ושלמים. אנחנו רוצים לחבק אותך בשתי ידינו חזק חזק, תחזרו הביתה בשלום. תודה לכל עם ישראל, אנחנו אוהבים אותכם מאוד".