אמו של החטוף נפתלי: "אבא ואמא אוהבים אותך עד אין קץ, עם ישראל הופך עולמות להחזירך"

רחל פרנקל דיברה עם התקשורת לראשונה מאז נחטף בנה יחד עם גיל-עד שאער ואייל יפרח: "אנו יודעים ומרגישים שהופכים עולמות כדי להביא אותם הביתה". היא הודתה לכוחות הביטחון על פעילותם ואזרחי ישראל על התמיכה: "אנשים בכל הארץ מתכנסים ומתפללים, אנו מתרגשים ומבקשים שתמשיכו"‎

"אוהבים אותך, נחגוג את חזרתך". רחל פרנקל, אמו של נפתלי פרנקל (16) מנוף איילון שנחטף, יצאה בצהריים (א') מביתה והעבירה מסר לבנה, שמוחזק ככל הנראה על ידי אנשי חמאס. "נפתלי, אבא ואמא שלך אוהבים אותך עד אין קץ ועם ישראל הופך עולמות כדי להביא אותך הביתה", אמרה כשהיא דמעות בעיניה. במקביל, העבירה המשפחה לידי אמצעי התקשורת תיעוד משפחתי של נפתלי משחק פינג פונג עם משפחתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בימים האחרונים משפחת פרנקל, כמו משפחות שאער ויפרח, מתפללים בביתם לחזרתם ושלומם, ומקבלים תמיכה רבה מהציבור ומהדרג הצבאי והמדיני. "אנו אופטימיים, הקב"ה יראה את המאמץ המשולב הזה של הסולידריות והתפילה, ונחבק פה את הנערים, אני מקווה שתחגגו כאן איתנו", אמרה רחל.

"אנחנו מוקפים במעטפת מאוד חמה של משפחה. הם דואגים לנו ושומרים עלינו ועל הילדים שלנו ואנו כל הזמן בקשר עם הצבא, המשטרה, השב"כ והדרג המדיני", הוסיפה - וציינה כי הם מקבלים עדכונים שוטפים ומאומתים כל העת.

"הופכים עולמות להביא אותם"

היא ביקשה להודות לכלל הגורמים - כולל לתקשורת: "אנו יודעים ומרגישים שהופכים עולמות כדי להביא אותם הביתה. נורא חשוב לנו להגיד תודה לכולם. אנו אסירי תודה לכל חייל בשטח ולכל שב"כניק, לחברי כנסת, להורי החיילים שנמצאים בשטח, ולאנשי התקשורת שמביאים את הסיפור שלנו לעולם".

שר הפנים גדעון סער הגיע לבית משפחת פרנקל, ובצאתו מבית המשפחה אמר לתקשורת: "באתי לחזק את המשפחה המופלאה, צה"ל וכוחות הביטחון עושים כל שאפשר בשעות הללו בכל ההיבטים הרלוונטיים". סער הדגיש כי בשל המצב לא ימסור הצהרה פוליטית: "באתי רק לחזק את המשפחה".

נפתלי פרנקל, גל-עד שאער ואייל יפרח

ראש הממשלה בנימין נתניהו חשף הבוקר כי שלושת הנערים: נפתלי פרנקל, גיל-עד שאער ואייל יפרח נחטפו על ידי אנשי ארגון הטרור חמאס. "הבוקר אני יכול לומר את מה שנמנעתי לומר אתמול לפני גל המעצרים - מי שביצע את החטיפה הם אנשי חמאס ויהיו לכך השלכות חמורות", הבהיר נתניהו. "זה החמאס שאבו מאזן עשה איתו ממשלת אחדות".

"ברגע זה אנחנו מתמקדים בכל המאמצים שלנו להשבת החטופים הביתה", אמר נתניהו בפתח ישיבת הממשלה שנערכה הבוקר בקריה בתל אביב. "לפני הגיעי לכאן שוחחתי שוב עם המשפחות ואני מוסר להם כאן משולחן הממשלה את החיבור והעידוד שלנו ואני יודע שאני מדבר בשם כל חלקי העם". ‎

סיקור מיוחד: חטיפת הנערים

שם המבצע לאיתור החטופים: "שובו אחים"

השר לביטחון פנים: "מחדל? ממליץ לא להיכנס לנושא"

מבצע מעצרים נרחב - חמאס במוקד

חטיפת הנערים: החיפושים החלו באיחור של שעות

נתניהו: "הנערים שלנו נחטפו על ידי ארגון טרור"

בכיר בחמאס מודה: "לא יודעים מה קורה"

חמאס: "מבצעי המבצע בחברון - גיבורים"