אלפים חוגגים את חיסול בן לאדן ברחבי ארה"ב

אווירת חג באמריקה לאחר ההודעה הרשמית על חיסולו של אוסאמה בן לאדן. אלפי צעירים שרים ורוקדים מחוץ לבית הלבן בוושינגטון ובטיימס סקוור שבניו יורק. "יש כאן אלפים שחוגגים למרות השעה המאוחרת", סיפרה מעין פרילוק, ישראלית שנמצאת בניו יורק, "יש כאן הרגשה של רגע היסטורי"

אלפי צעירים ברחובות, שרים את ההמנון האמריקני עם דגלי ארצות הברית בידיהם. לא, לא מדובר ביום העצמאות אלא בחגיגות גדולות בעקבות ההודעה על מותו של מנהיג ארגון הטרור אל-קאעידה, אוסאמה בן לאדן.

רוצים לקבל עוד עדכונים על חיסול בן לאדן? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

החגיגות נערכות בשני מוקדים עיקריים: מחוץ לבית הלבן בוושינגטון, ובכיכר הטיימס סקוור בניו יורק שם נמצאת הישראלית מעיין פרילוק. "התקשורת דיווחה קודם על מאות חוגגים, אבל להערכתי יש כבר כמה מאות אלפים כאן למרות שהשעה מאוחרת", סיפרה. "צעירים קופצים, מרימים אחד את השני על הכתפיים, ואני רואה שעוד עשרות מוניות עושות את דרכן לכאן".

"זה אחד הרגעים ההיסטורים האלה, כמו שהתאומים נפלו וכמו רצח רבין - אתה תמיד זוכר מה עשית באותה שנייה שגילית על האירוע", הוסיפה פרילוק, "ישבננו במסעדה עם CNN ברקע, ואז כולם פתאום החלו להסתכל על המסכים וזעקו קריאות שמחה ואושר, כך בעצם גילינו שבן לאדן חוסל".